Mamy nowego Szafarza Komunii Świętej

 

W dniu 17.06.2017 ks. kardynał Kazimierz Nycz pobłogosławił mężczyzn do posługi nadzwyczajnego szafarza Komunii Świętej w Archidiecezji Warszawskiej.

Wśród nich jest również nasz parafianin Artur Głuszek.

Arturowi gratulujemy i życzymy wytrwałości oraz wszelkich łask Bożych w pełnieniu posługi!

„Gdy mówimy o nadzwyczajnych szafarzach Komunii Świętej – są nimi mężczyźni, którzy ukończyli przynajmniej 35 rok życia, żonaci w sakramentalnym związku małżeńskim, cieszący się dobrą opinią w swoich parafiach i przez swoich proboszczów posłani do odbycia specjalnej formacji, na końcu której zostaną pobłogosławieni przez Księdza Kardynała do funkcji nadzwyczajnego szafarza Komunii świętej”   (archwwa.pl)

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Wieczór Uwielbienia - 28.05.2017

W niedzielę 28 maja 2017r. odbył się w naszej parafii Wieczór Chwały prowadzony muzycznie przez Piotra Pałkę i Huberta Kowalskiego, będacy zwieńczeniem warsztatów muzycznych "Wznieś Głos", które odbyły się wcześniej w naszej parafii. Nagrania możemy obejrzeć je na you tube:  

cz1: https://youtu.be/lw5xqIHHwD0
cz2: https://youtu.be/RpcrxkpjjFE  Zapraszamy! 

Jesteśmy Razem

JESTEŚMY RAZEM"  to misja w naszej parafii!!!

Rozpoczęliśmy w październiku 2016 i w dalszym ciagu zapraszamy każdego z Was. Przyjdź jeśli masz czas, chcesz pomóc i dać z siebie coś innym, albo czujesz się samotny lub też zagubiony.

W każdą trzecią sobotę miesiąca chcemy wspólnie od 15:00 do 17:00 spędzać czas na rozmowach, modlitwie, na byciu ze sobą. W sposób szczególny zapraszamy tych, którzy chcą pomagać nam zacieśniać wspólnotę naszej parafii.

Będzie to dla nas czas szczególny - czas wspólnego bycia, rozmów, zabawy, dzielenia się swoimi pasjami, zdolnościami, sobą z innymi.

Czytaj więcej: Jesteśmy Razem