JESTEŚMY RAZEM"  to misja w naszej parafii!!!

Rozpoczęliśmy w październiku 2016 i w dalszym ciagu zapraszamy każdego z Was. Przyjdź jeśli masz czas, chcesz pomóc i dać z siebie coś innym, albo czujesz się samotny lub też zagubiony.

W każdą trzecią sobotę miesiąca chcemy wspólnie od 15:00 do 17:00 spędzać czas na rozmowach, modlitwie, na byciu ze sobą. W sposób szczególny zapraszamy tych, którzy chcą pomagać nam zacieśniać wspólnotę naszej parafii.

Będzie to dla nas czas szczególny - czas wspólnego bycia, rozmów, zabawy, dzielenia się swoimi pasjami, zdolnościami, sobą z innymi.

Dla dzieci najmłodszych i tych trochę starszych będzie zapewniona opieka, kącik zabaw, gier planszowych i kącik książki. 

Będziemy też w ramach misji "JESTEŚMY RAZEM" odwiedzać chorych i starszych nie wychodzących z domu parafian. Spotykać się w w kawiarence na terenie kościoła. Bo w prawdziwej wspólnocie nikt nie może czuć się samotny i opuszczony...

Nasze sobotnie spotkania będziemy kończyć wspólną modlitwą uwielbienia i Mszą Świętą o godz. 18:00.

Do powodzenia tej misji potrzebny jesteś Ty! Twoje pasje, talenty, twoja osoba i twoja modlitwa! 

ZAPRASZAMY

Wystarczy, że wypełnisz ankietę, którą można znaleźć w zakrystii i kanecelarii, a także na stronie internetowej naszej parafii.

Wypełnione ankiety prosimy przynieść do zakrystii lub przesłać na adres email podany w ankiecie.

Wszystkich parafian prosimy o modlitwę w intencji tej, jakże potrzebnej w naszej parafii, inicjatywy!

Ankieta do pobrania pod tym linkiem: ANKIETA pdf 

lub do wypełnienia online pod tym adresem: https://goo.gl/forms/ukqjKuw2ysvYoGIh1

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz