Warsztaty muzyczne „Wznieś Głos”

27 maja 2017 – 28 maja 2017

Parafia Opatrzności Bożej oraz zespół uwielbieniowy „Droga Do Domu” zapraszają do udziału w II Warsztatach Muzycznych , których uwieńczeniem będzie przygotowanie  Wieczoru Uwielbienia. Warsztaty odbędą się w dniach 27-28 maja 2017 r. w dolnym kościele w parafii Opatrzności Bożej przy ul.Dickensa 5.  Poprowadzą je znakomici kompozytorzy i dyrygenci: Hubert Kowalski i Piotr Pałka.

 DLA KOGO WARSZTATY?

Warsztaty adresowane są do osób, które chcą coraz piękniej i bardziej świadomie służyć Bogu i ludziom swoim śpiewem i graniem . Zapraszamy szczególnie osoby działające w grupach uwielbieniowych,  scholach i chórach parafialnych.

 

W Warsztatach mogą uczestniczyć osoby od I klasy gimnazjum wzwyż (wyjątek stanowią osoby grające na instrumentach – tu liczy się warsztat).

INSTRUMENTALIŚCI

Zapraszamy zarówno solistów jak i instrumentalistów. Instrumenty, z jakimi można się zgłaszać to m.in. skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, flet, obój, klarnet, fagot, trąbka, róg, harfa, puzon. Instrumentalistów prosimy o zabranie własnych pulpitów.

Liczba miejsc w orkiestrze ograniczona!

W PLANIE WARSZTATÓW ZNAJDĄ SIĘ

  • nauka utworów wykorzystywanych podczas wieczorów chwały
  • elementy emisji głosu, prawidłowej rozśpiewki
  • śpiew czterogłosowy
  • praca w sekcjach poszczególnych głosów i orkiestry
  • konsultacje z muzykami

Po pracy w sekcjach połączymy orkiestrę z chórem i nauczymy się ze sobą współpracować, aby dobrze usłyszeć każdy dźwięk, frazę i harmonię. Przede wszystkim zaś chcemy jednoczyć swoje talenty, aby poprzez pomnożenie tych darów uwielbić Stwórcę pięknem muzyki.

NIE TYLKO WARSZTATY

Warsztaty są również formą rekolekcji, gdyż w tym czasie towarzyszyć nam będzie  modlitwa – przede wszystkim Msza święta i wspólna modlitwa.

Zwieńczeniem warsztatów będzie Wieczór Chwały 28.05.2017 o godzinie 19.00, podczas którego wykonamy przygotowane utwory.

Warsztaty zaczynamy 27 maja o godzinie 9.00, kończymy 28 maja ok. godziny 20:30

 KOSZT

  • chórzyści – 75 zł
  • instrumentaliści – 30 zł

Koszt obejmuje: kawę, herbatę, wodę, ciastka, śpiewnik oraz honoraria muzyków.

Obiad opcjonalnie: koszt jednego posiłku – 15 zł (danie wraz z kompotem - możliwość wyboru dania mięsnego lub jarskiego) - prosimy zaznaczyć opcję w formularzu zgłoszeniowym i kwotę uwzględnić w opłacie za warsztaty.

 

UWAGA: LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenie obejmuje wypełnienie formularza w wersji elektronicznej, uiszczenie pełnej opłaty za uczestnictwo w Warsztatach oraz odesłanie dowodu wpłaty na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Formularz do wypełnienia  pod linkiem : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBVLWM4nog5EBFI877vNTKQRDprpJbOVm9BWcRAwj4bicI_w/viewform?usp=send_form

 

O przyjęciu decyduje kolejność pełnych zgłoszeń (formularz + opłata).

Numer konta prześlemy do każdej osoby i z informacją o płatnościach.

Potwierdzenie wpisania na listę uczestnika wyślemy mailowo do każdego z osobna.

 

Polub wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/758508990975611/

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz