W sierpniu Msze św. wieczorne codziennie o 19. W wakacyjne niedziele Msze św. tylko w górnym kościele. Nie ma innych zmian w planie Mszy św. na okres wakacji.

W najbliższy poniedziałek o 18 modlitwa wypominkowa. Msza św. w intencji naszych bliskich zmarłych o 19.

W najbliższą sobotę Msza św. w intencji dzieci nienarodzonych o 8. 

 

 

 W sierpniu Msze św. wieczorne codziennie o 19. W wakacyjne niedziele Msze św. tylko w górnym kościele. Nie ma innych zmian w planie Mszy św. na okres wakacji.

W najbliższą środę przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. tego dnia w porządku niedzielnym, modlić się będziemy też tego dnia Godzinkami o 7 rano. Przypominamy, że jest to jedna z uroczystości, w czasie których katolicy zobowiązani są do uczestnictwa w Eucharystii tak, jak w niedziele.

W najbliższy poniedziałek o 20 nabożeństwo fatimskie przy figurze Matki Bożej nad stawikiem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. 

 

 

 W sierpniu Msze św. wieczorne codziennie o 19. W wakacyjne niedziele Msze św. tylko w górnym kościele. Nie ma innych zmian w planie Mszy św. na okres wakacji.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracja eucharystyczna od zakończenia Mszy św. o 13.15 do Różańca. O 15 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Z żalem zawiadamiamy, że decyzją władz kościelnych ks. Wojciech Janyga kończy w te wakacje pracę w naszej parafii. Za lata gorliwej kapłańskiej służby składamy ks. Wojciechowi serdeczne podziękowania i życzymy opieki Opatrzności Bożej na dalszej drodze kapłańskiego życia i posługiwania. Serdecznie polecamy też ks. Wojciecha wdzięcznej modlitwie wszystkich Parafian i Przyjaciół Opatrzności Bożej. Pożegnanie ks. Wojciecha dziś na Mszy św. o 19. 

 

 

 W lipcu i sierpniu Msze św. wieczorne codziennie o 19. W wakacyjne niedziele Msze św. tylko w górnym kościele. Nie ma innych zmian w planie Mszy św. na okres wakacji.

W tym tygodniu przypada: pierwszy czwartek miesiąca – Godzina święta o 18; pierwszy piątek miesiąca – nabożeństwa po Mszy o 8 i 19; pierwsza sobota miesiąca – nabożeństwo maryjne po Mszy św. o 8.

W pierwszy piątek okazja do spowiedzi w czasie porannych Mszy św. i wieczorem od 18.30 do 22. Od Mszy wieczornej do 22 też będzie trwała adoracja eucharystyczna. 

 

 

 W każdy poniedziałek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy. Adoracja odbywa się godzinę przed i po wieczornej Mszy św.

ZW najbliższą sobotę na Mszy św. o 8 modlić się będziemy w intencji dzieci nienarodzonych.

W tym tygodniu przypada rocznica śmierci ks. Prałata Romualda Kołakowskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w sobotę 28 lipca na Mszy św. o 19.00. 

 

 

 W lipcu i sierpniu Msze św. wieczorne codziennie o 19. W wakacje niedziele Msze św. tylko w górnym kościele. Nie ma innych zmian w planie Mszy św. na okres wakacji.

Zapraszamy na niedzielną modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny. W okresie wakacji na 18.15

Przypominamy, że w każdą niedzielę o 7 modlimy się Godzinkami o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. 

 

 

 W lipcu i sierpniu Msze św. wieczorne codziennie o 19. W wakacje niedziele Msze św. tylko w górnym kościele. Nie ma innych zmian w planie Mszy św. na okres wakacji.

Od 1 lipca wznawiamy niedzielną modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny. W okresie wakacji zapraszamy na 18.15

W tym tygodniu przypada 13 dzień lipca – nabożeństwo fatimskie o 20, przy figurze Matki Bożej nad stawikiem. 

 

 

  • Nabożeństwo po mszy o 8:00 i 19:00.
  • Spowiedź w czasie porannych mszy oraz od 18:30 do 22:00.
  • Adoracja eucharystyczna od 20:00 do 22:00

 

 

WAKACJE!

Msze święte:

w niedziele o 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 i 19:00

w tygodniu o 6:30, 7:00, 8:00 i 19:00


 

Różaniec w intencji Ojczyzny,
który podejmiemy w każdą niedzielę o 18.15, serdecznie polecamy wszystkim, którym leży na sercu nasze dobro wspólne, niezależnie od poglądów politycznych. W sposób szczególny módlmy się wtedy m.in. za siebie nawzajem a także, każdy z nas, za swoich przeciwników politycznych, by gorliwość w trosce o dobro Ojczyzny nie zamieniła się w zapiekłość w zwalczaniu osób o innych poglądach.

 

 

 

 Dziś 1 niedziela miesiąca – adoracja eucharystyczna od Mszy św. o 13.15 do wieczornej modlitwy różańcowej (o 18.15).

W lipcu i sierpniu Msze św. wieczorne codziennie o 19. W wakacyjne niedziele Msze św. tylko w górnym kościele. Nie ma innych zmian w planie Mszy św. na okres wakacji!

Od 1 lipca wznawiamy niedzielną modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny. W okresie wakacji zapraszamy na 18.15. 

 

 

 Dziś, w ostatnią niedzielę miesiąca, o godzinie 16 w dolnym kościele, zapraszamy osoby tworzące Wspólnotę Żywego Różańca oraz tych, którzy cenią sobie modlitwę różańcową i pragną włączyć się do tej Wspólnoty.

W czerwcu nabożeństwa eucharystyczne („czerwcowe”) w dni powszednie po wieczornej Mszy św., w niedziele o 17.30.

W pierwszy piątek lipca (06.2018) ks. Jacek zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy na Jasną Górę. Zapisy u p. Ewy 507576446 lub 790268717.