• Dziś – w niedzielę 15.01 – Schola Młodzieżowa zaprasza na wspólne kolędowanie, po Mszy wieczornej, do górnego kościoła. Po koncercie młodzież będzie rozprowadzać własnoręcznie wykonane pierniki, z których dochód będzie przeznaczony za zimowy wyjazd wspólnoty.

• Spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich dziś, w niedzielę 15 stycznia, w kaplicy Matki Bożej o godz. 16.00.

• W poniedziałek 16 stycznia J. E. bp. Michał Janocha, na Mszy św. o godz. 18.00, udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do udziału w tej uroczystości. Polecamy też kandydatów modlitwie wszystkich Parafian.

Ze względu na bierzmowanie Wypominki i Msza św. w intencji naszych bliskich zmarłych jest przeniesiona na poniedziałek 23 stycznia, o zwykłej porze.

• Chór parafialny zaprasza wszystkich chętnych na próbę w środę (18.01), na godz. 19.00, w górnym kościele.

W czwartek 19 stycznia Caritas parafialna rozdzielać będzie paczki z pomocą żywnościową w godzinach 9.00 – 10.30 i 16.00 – 17.30.

• „JESTEŚMY RAZEM” to nowa misja w naszej parafii!!! W każdą trzecią sobotę miesiąca chcemy wspólnie od 15:00 do 17:00 spędzać czas na rozmowach, modlitwie, na byciu ze sobą. W sposób szczególny zapraszamy osoby starsze, także tych, którzy czują się samotni czy zagubieni. Kolejne spotkanie już 21.01. Możemy spotkać się w kawiarence (darmowej) w dolnym kościele i na modlitwie w górnym kościele. Nasze sobotnie spotkania będziemy kończyć wspólną modlitwą uwielbienia i Mszą Świętą o godz. 18:00. Dla dzieci będzie zapewniona opieka, kącik zabaw i gier. Wszystkich parafian prosimy o modlitwę w intencji tej inicjatywy!

Prosimy też, jak zwykle, o pomoc w przygotowaniu ciast do kawiarenki. Prosimy o zgłaszanie gotowości do pomocy w zakrystii.

Przyjmujemy już intencje na drugi kwartał tego roku (kwiecień, maj i czerwiec). Zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.

• Wizyta duszpasterska W tym tygodniu odwiedzimy z modlitwą i Bożym błogosławieństwem parafian mieszkających pod następującymi adresami:

- wtorek (17.01) – ul. Wiślicka 1A

- środa (18.01) – ul. Wiślicka 3

- czwartek (19.01) – ul. Korotyńskiego 20

- piątek (20.01) – ul. Wiślicka 1, ul. Korotyńskiego 14

- poniedziałek (23.01) – ul. Korotyńskiego 6

Wizytę rozpoczynamy o godz. 17.00, w soboty o 15.00.

• Zapraszamy na Katechezy dla dorosłych, odbywające się w środy, po wieczornej Mszy św. w dolnym kościele. Najbliższa katecheza 18.01.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

W tym tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej śp. Aleksandra Tadeusza Olczaka, śp. Jadwigę Marciniak, śp. Zofię Śliwińską, śp. Zygmunta Czechowskiego, śp. Elżbietę Maluch i śp. Stanisława Fieduszkina. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.