• Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Procesja rezurekcyjna o godz. 6.00, po niej Msza św., kolejna Msza św. o 8.00, dalej wg porządku niedzielnego, tylko w górnym kościele.

W galerii można już obejrzeć zdjęcia z Triduum Paschalnego.

• Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. wg porządku niedzielnego, tylko w górnym kościele.

• Spotkanie wielkanocne dla samotnych i ubogich w naszej parafii (Msza św. i posiłek wielkanocny) odbędzie się w sobotę 22.04, o godz. 12.00, w dolnym kościele. Już dziś zapraszamy wszystkich potrzebujących wsparcia duchowego i materialnego.

• Także w sobotę (22.04) o godzinie 8.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji ochrony życia dzieci nienarodzonych.

• Za tydzień, w niedzielę Miłosierdzia Bożego (23.04) o godz. 15.00 – w Parku Moczydło w Warszawie na Woli (u zbiegu ulic Górczewskiej i Deotymy) przy figurze Jezusa Miłosiernego zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Jego Eminencji Kazimierza Kardynała Nycza Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego. Po Mszy Świętej odbędzie się koncert Eleni. Zachęcamy do udziału w tych uroczystościach.

Przypominamy, że od 1 kwietnia przyjmujemy już intencje mszalne na lipiec, sierpień i wrzesień.

Zapraszamy na rekolekcje o Miłosierdziu Bożym na Górze św. Anny w dniach 21-23 kwietnia 2017r. Prowadzi je ks. Mariusz Bernyś. Zapisy u Pani Ewy pod numerem 507576446.

• Zapraszamy na Katechezy dla dorosłych, odbywające się w środy, po wieczornej Mszy św. w dolnym kościele. Najbliższa katecheza odbędzie się 19.04.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej ś. p. Kazimierza Kaczmarczyka. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz