• Przed nami miesiąc Maj. Nabożeństwa majowe w kościele w dni powszednie po wieczornej Mszy św., zaś w niedziele o 17.30. Także w niedziele, po wieczornej Mszy św. będziemy spotykać się na „majówki” przy kapliczkach na terenie parafii. Za tydzień – 7 maja – przy kapliczce przy kościele. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy.

• Za tydzień, w niedzielę (7 maja), przypada nasz Odpust Parafialny. Główną Mszę św. odpustową (o godz. 13.15) odprawi nasz biskup, ks. kardynał Kazimierz Nycz. Po Mszy św. procesja eucharystyczna i adoracja eucharystyczna do wieczornej Mszy św. Koronka o 15.00.

• W dniu Odpustu, na Mszy św. o 13.15, zostanie powołana Rada Parafialna.

• W dniu Odpustu zapraszamy wszystkich parafian na Bal Parafialny – po wieczornej Mszy św., w dolnym kościele. Prowadzić go będą profesjonalni wodzireje. W związku z balem prosimy o pomoc w przygotowaniu ciast. Zgłoszenia i informacje w zakrystii i kancelarii.

• W tym tygodniu (3 maja) przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. tego dnia o godz. 7.00, 8.00, 9.15 i 18.00. Pamiętajmy tego dnia w modlitwie o intencjach naszej Ojczyzny.

W dniu 1, 3 i 5 maja kancelaria parafialna będzie nieczynna.

• W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Nabożeństwa i okazja do spowiedzi o zwykłej porze. W Pierwszy Piątek, przed Mszą św. o godz. 17.00, serdecznie prosimy o umożliwienie przystąpienia do spowiedzi w pierwszej kolejności dzieciom.

• Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Maryjnego w Osuchowej dn. 27 maja. Informacje i zapisy u p. Ewy tel. 507576446 lub 790268717.

• Zapraszamy na Katechezy dla dorosłych, odbywające się w środy, po wieczornej Mszy św. w dolnym kościele. Najbliższa katecheza odbędzie się 10.05.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej ś. p. Jana Jeziaka. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie

Zapisz

Zapisz

Zapisz