• Dziś druga niedziela czerwca, jak w poprzednich miesiącach, zbierać będziemy po wszystkich Mszach świętych datki na wsparcie 12 chrześcijańskich rodzin mieszkających w Aleppo w Syrii, w ramach programu Caritas Polska „Rodzina rodzinie”. To już czwarta zbiórka w ramach półrocznego planu pomocy.

• Dziś o godz. 16.00 spotkanie formacyjne dla członków Żywego Różańca oraz dla wszystkich, którzy pragną należeć, poznawać i pogłębiać ideę Żywego Różańca i modlitwy różańcowej. Zapraszamy.

• W najbliższy wtorek – 13.06 – po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie czerwcowym Nabożeństwo Fatimskie przy kapliczce Matki Bożej nad stawikiem. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• W tym tygodniu przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 8.00, 9.15, 10.30 (z procesją), 13.15 i 18.00. Nabożeństwo czerwcowe jak w niedzielę – o godz. 17.30. Trasa procesji Bożego Ciała będzie w tym roku tą samą, którą przeszliśmy w czasie Drogi Krzyżowej w Wielkim Poście. Przejdziemy ulicami: Dickensa, Wiślicką, Pruszkowską, Pawińskiego i Siemieńskiego. Prosimy serdecznie o przygotowanie dekoracji okien i balkonów na trasie procesji.

• Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów w Uroczystość Bożego Ciała. Próba w środę o godz. 19.00. Zbiórka przed kościołem. Prosimy wszystkich, którzy mają taką możliwość o zbieranie i przynoszenie płatków kwiatów.

• Przedwakacyjne spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich za tydzień, w niedzielę 18.06 o godz. 16.00, w kaplicy Matki Bożej.

• W czerwcu nabożeństwa eucharystyczne („czerwcowe”) w dni powszednie po wieczornej Mszy św., w niedziele o 17.30.

• Zapraszamy na pielgrzymkę do sanktuarium w Wąwolnicy i do Kazimierza Dolnego dn. 24.06. Informacje i zapisy u p. Ewy. Tel. kom. 507576446 lub 790268717.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów

W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej ś. p. Józefę Warakomską, śp. Halinę Brandt oraz śp. Jerzego Klata. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz