Dziś gościmy w naszej parafii Ojców Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Podzielą się z nami doświadczeniem swojej pracy misyjnej i po Mszach św. będą rozprowadzać kalendarze misyjne, z przeznaczeniem na wsparcie działalności misyjnej. 

W tym tygodniu przypada trzeci poniedziałek miesiąca – nabożeństwo wypominkowe jutro (18.09) o 17.00, po nim Msza św. w intencji naszych bliskich zmarłych.

Msza św. w intencji dzieci nienarodzonych w sobotę (23.09) o 8.00 rano.

Także w najbliższą sobotę kolejny raz spotkamy się w ramach Misji „Jesteśmy Razem” na modlitwie (od 15.00, w górnym kościele, przed Najświętszym Sakramentem i Mszy św. o 18.00) oraz przy kawie i ciastku (od 15.00 do 17.00 w dolnym kościele). Zapraszamy wszystkich parafian, szczególnie zaś osoby starsze i samotne. Tego dnia też odwiedzimy wielu chorych parafian w ich domach. Jak zawsze prosimy o pomoc w przygotowaniu ciast do kawiarenki (lista zgłoszeń w zakrystii), zachęcamy też do zgłaszania chorych czy samotnych, którzy pragnęliby przyjąć wizytę naszych wolontariuszy w domu (zapisy w zakrystii). Zapraszamy też do zgłaszania się wszystkich, którzy jako wolontariusze, chcieliby pomóc.

• Zapraszamy na pielgrzymkę do sanktuarium maryjnego w Skalmierzycach i sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Wyjazd 14 października. Zapisy u p. Ewy – tel. 507576446 lub 790268717

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej śp. Bernardynę Seremak, śp. Józefa Wymysłowskiego i śp. Tadeusza Musiała. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.