Biblioteka parafialna organizuje dziś jesienny kiermasz książek. Tradycyjnie książka za 1 złotych. Serdecznie zapraszamy! Kiermasz znajdziemy przy wejściu do dolnego kościoła od strony przedszkola w godz. 9.00 - 14.30.

Dziś po wieczornej Mszy św. zapraszamy na koncert Maryjny w wykonaniu scholi młodzieżowej.

Serdecznie zachęcamy do poparcia projektu ustawy dotyczącej pełnej ochrony życia ludzkiego od poczęcia. Podpisy można składać w salce Przystań (w korytarzu przy zakrystii) dziś i w kolejną niedziele.

W czwartek 25.10 w naszej parafii odbędzie się spotkanie na modlitwie różańcowej w ramach VI Ogólnopolskiego Dnia Modlitwy Różańcowej. Zapraszamy. Początek kolejnych części Różańca o pełnych godzinach od 14 do 17. Szczegóły na plakacie.

• Przyjmujemy w zakrystii i kancelarii intencje wypominkowe. Intencje „jednorazowe” przyjmujemy na Msze św. w dniu 2 listopada, w intencjach „całorocznych” modlimy się 2 listopada w czasie procesji po wieczornej Mszy św. i w każdy 3 poniedziałek miesiąca (17.00 – wypominki, 18.00 – Msza św.)

• Spotkania bielanek odbywają się we wtorki o 18.00 (w salce w dolnym kościele). Siostra Maristella zaprasza dziewczynki od 7 roku życia.

• Msza św. w intencji w intencji dzieci nienarodzonych w najbliższą sobotę (28.10) o godz. 8.00

 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.