Dziś spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w kaplicy Matki Bożej o g. 16.00.

Tydzień temu odbyła się zbiórka do puszek na cel programu „Rodzina Rodzinie”. Zebraliśmy ponad 11 tyś. złotych. To środki pozwalające na półroczne wsparcie kolejnych 4 rodzin. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę i wszystkim ofiarodawcom. Jednocześnie zachęcamy do dalszego zaangażowania w ten program w kolejnych miesiącach.

Przypominamy, że w każdą niedzielę o 17.15 modlimy się na Różańcu w intencji Ojczyzny.

Msza św. w intencji dzieci nienarodzonych w najbliższą sobotę o godz. 8.00.

• Spotkania dla członków Żywego Różańca za tydzień, w  czwartą niedzielę miesiąca o godzinie 16.00. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną należeć, poznawać i pogłębiać ideę Żywego Różańca i modlitwy różańcowej.

• Za tydzień, 28 stycznia, po wieczornej Mszy św., połączone schola młodzieżowa i dziecięca zapraszają na koncert kolęd. Jak co roku to okazja do wspólnego kolędowania i niezapomnianych wzruszeń. Zapraszamy.

• W środy po wieczornej Mszy św. zapraszamy do górnego kościoła na katechezy dla dorosłych, poświęcone w tym roku historii duchowości katolickiej. Najbliższy temat to „Myśl autora Obłoku niewiedzy.

Wspólnota Emmanuel zaprasza na kursDroga Zacheusza.  Seria spotkań o tym jak żyć na co dzień w zgodzie z wiarą i jak pogodzić naukę Kościoła z życiem codziennym w pracy, wśród znajomych i w życiu publicznym. Plakat i ulotki o kursie w kruchcie. Pierwsze zajęcia w piątek 2 lutego przy ul. Wilczej 9 w Warszawie.

• Zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku - miejsca objawień Pana Jezusa świętej s. Faustynie. Wyjazd 22 lutego. Zapisy u p. Ewy tel. 507 576 446 lub 790 268 717.

• W niedzielę 21.01 zapraszamy na spotkanie z zaproszonym gościem (szczegóły niebawem), a 28.01 na pierwsze spotkanie z cyklu "Szkoła życia z Bogiem.

• Wizyta duszpasterska! W tym tygodniu odwiedzimy z modlitwą i Bożym błogosławieństwem parafian mieszkających pod następującymi adresami:

  • kolejne bloki już po feriach zimowych

 Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

 W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej śp. Mieczysława Budzisewskiego. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.