• Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracja eucharystyczna od końca Mszy św. o 13.15 do Różańca. O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Przypominamy, że w każdą niedzielę o 17.15 modlimy się na Różańcu w intencji Ojczyzny!

Za tydzień, w niedzielę 11 lutego, młodzież naszej parafii przyjmie z rąk ks. Biskupa Sakrament Bierzmowania. Serdecznie zapraszamy naszych Parafian i Przyjaciół Opatrzności Bożej na uroczystą Mszę św., która będzie sprawowana o 16.00. Niech nasza obecność i nasza modlitwa będzie dla bierzmowanych wsparciem, a dla nas wszystkich odnowieniem łaski Sakramentu Bierzmowania.

Także za tydzień na Mszy św. o 10.30 modlić się będziemy w intencji Sybiraków – by Bóg żyjącym błogosławił, zaś zmarłych miłosiernie obdarzył życiem wiecznym.

• W najbliższą środę (7 lutego) o 8.00 Msza św. imieninowa w intencji śp. ks. prałata Romualda Kołakowskiego, pierwszego proboszcza i budowniczego naszej parafii. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• W sobotę (10 lutego) o godz. 8.00 Msza św. w intencji Legionu Maryi.

• Także w sobotę obchodzić będziemy w naszej parafii Światowy Dzień Chorych. Msza św. połączona z udzieleniem Sakramentu Chorych wszystkim go potrzebującym odbędzie się o 11.00 w dolnym kościele. Serdecznie prosimy o poinformowanie wszystkich zainteresowanych i pomoc w dotarciu do kościoła bliskim czy sąsiadom. Po Mszy św. zapraszamy na „ostatkowe” pączki.

W środy po wieczornej Mszy św. zapraszamy do górnego kościoła na katechezy dla dorosłych, poświęcone w tym roku historii duchowości katolickiej. Najbliższy temat to „Myśl autora Obłoku niewiedzy cz. 3”.

• Zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku - miejsca objawień Pana Jezusa świętej s. Faustynie. Wyjazd 22 lutego. Zapisy u p. Ewy tel. 507 576 446 lub 790 268 717.

• W niedzielę 28 stycznia Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu „Szkoła życia z Bogiem”.

• Wizyta duszpasterska! W tym tygodniu odwiedzimy z modlitwą i Bożym błogosławieństwem parafian mieszkających pod następującymi adresami:

  • poniedziałek (05.02) – ul. Majewskiego 36
  • wtorek (06.02) – ul. Majewskiego 38

Zakończyliśmy wizyty duszpasterskie w tym roku. Można jednak umawiać wizyty indywidualne. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii lub kancelarii

 Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

 W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszach św. pogrzebowych pogrzebowych śp. Teresę Chodorowicz i śp. Eugeniusza Zychalaka. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.