• Dziś, na Mszy św. o 10.30, uroczystość 1 Komunii św., podobnie w kolejną niedzielę. Serdecznie polecamy wszystkie te dzieci modlitwie parafian, zaś osoby nie związane z uroczystościami zachęcamy do korzystania z Mszy św. o innej godzinie lub w dolnym kościele.

 Dziś o 16 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w kaplicy Matki Bożej.

Msza św. w intencji dzieci nienarodzonych w najbliższą sobotę o 8 rano.

• Nabożeństwa majowe w dni powszednie po wieczornej Mszy św., zaś w niedziele o 17.30. Także w niedziele, po wieczornej Mszy św. (o 19.15) będziemy spotykać się na „majówki” przy kapliczkach na terenie parafii. Dziś przy Krzyżu na rogu ulic Grójeckiej i Korotyńskiego. Za tydzień przy kapliczce na rogu ulic Pruszkowskiej i Mołdawskiej. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy.

• Ze względu na „biały tydzień” po 1 Komunii św., wyjątkowo w tym miesiącu, na modlitwę wypominkową zaprosiliśmy 14.05. Msza św. zbiorowa w intencji naszych bliskich zmarłych jak zwykle – w najbliższy poniedziałek (21.05) o 18.

• Ks. Krzysztof zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej oraz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Centrum Jana Pawła II w Krakowie - Łagiewnikach 16.06. Zapisy u p. Ewy. tel. 507576446 lub 790268717.

 

• W związku ze zbliżającą się 40 rocznicą konsekracji naszego kościoła (08.12.2019) i obecności wizerunku Matki Bożej w naszej kaplicy, jako parafianie chcemy wystąpić do naszego Arcybiskupa, Kardynała Kazimierza Nycza, z prośbą o wyrażenie zgody na koronację tego słynącego łaskami Obrazu. W miesiącu maju zaczniemy zbierać podpisy pod petycją w tej sprawie oraz świadectwa łask wyproszonych przed obliczem naszej Matki Bożej. Świadectwa można przekazać osobom dyżurującym w salce Przystań w każdą niedzielę maja w godzinach 8.30 - 13.15, drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie pod numerem 530-203-095 lub pozostawić spisane w zakrystii (prosimy pamiętać o podpisaniu świadectwa i pozostawieniu kontaktu do siebie).

• Jesteśmy na Facebooku. Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszego profilu www.facebook.com/BozaOpatrznosc

 Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

 W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszach św. pogrzebowych śp. Janinę Jaczewską i śp. Jerzego Siuchnińskiego. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.