• Dziś – pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu od zakończenia Mszy św. o godz. 13.15 do nabożeństwa różańcowego. O godz. 15 Koronka do Bożego Miłosierdzia!

Dziś, o 19 w górnym kościele, spotkanie kandydatów do bierzmowania, którzy rozpoczynają swoje przygotowanie.

• Otrzymaliśmy podziękowanie i wiadomość, że jesteśmy najlepsi w Warszawie, jeśli chodzi o zbiórkę makulatury! Zebraliśmy aż 5700 kilogramów, czyli o 200 kilo więcej niż zebrano w parafii św. Jakuba! Szacujemy, że w akcji wzięło udział około 3 tysięcy osób! Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

• Rozpoczął się październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Na nabożeństwa październikowe zapraszamy w dni powszednie dzieci o godz. 17.15 do dolnego kościoła, dorosłych po wieczornej Mszy św. do górnego kościoła. W niedziele nabożeństwa różańcowe o 17.15 w górnym kościele.

• W najbliższy czwartek Caritas parafialna rozprowadzać będzie paczki żywnościowe dla potrzebujących, w godz. 9-11 i 17-18, przy wejściu do dolnego kościoła od strony przedszkola.

• W najbliższą sobotę o 8 Msza św. w intencji Legionu Maryi

• Za tydzień Dzień Papieski. Jak co roku po Mszach prowadzona będzie zbiórka do puszek na stypendia dla ubogiej uzdolnionej młodzieży Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

• Od 1 października przyjmujemy intencje mszalne na styczeń, luty i marzec 2019 r. Zapraszamy do włączenia swoich ważnych spraw w modlitwę Kościoła.

• W związku ze zbliżającą się 40. rocznicą konsekracji naszego kościoła (08.12.2019) i obecności wizerunku Matki Bożej w naszej kaplicy, jako parafianie chcemy wystąpić do naszego Arcybiskupa, Kardynała Kazimierza Nycza, z prośbą o wyrażenie zgody na koronację tego słynącego łaskami Obrazu. Zbieramy świadectwa łask wyproszonych przed obliczem naszej Matki. Świadectwa można przekazać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie pod numerem 530-203-095 lub pozostawić spisane w zakrystii (prosimy pamiętać o podpisaniu świadectwa i pozostawieniu kontaktu do siebie).

• Zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu, w dniu 21.10. Zapisy u p. Ewy, tel. 790 268 717 lub 507 576 446. 

• Organizatorzy zapraszają na kurs Alpha w języku angielskim dla obcokrajowców i nie tylko... We would like to invite to Alpha in English. Zapraszamy do Klubo-Kawiarni “Życie jest fajne” Grójecka 68 street. Start: 8.10.2018 at 19:00 (You also attend 15 and 22.10) Registration: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Tel. 661 944 588.

• Jesteśmy na Facebooku. Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszego profilu www.facebook.com/BozaOpatrznosc

 Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

 W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej śp. Lesława Chodorowicza, śp. Alicję Lothamer i śp. Wandę Bednarską. Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie.