• Dziś 1-sza niedziela miesiąca – adoracja eucharystyczna od Mszy św. o 13.15 do nabożeństwa różańcowego.

Za tydzień, w niedzielę 11 listopada, będą gościć w naszej parafii i głosić Słowo Boże Księża Misjonarze Oblaci. Po Mszach św. będą rozprowadzać przed kościołem kalendarze na rok 2019, z których dochód będzie przeznaczony na podejmowaną przez nich działalność misyjną.

• W każdą niedzielę o 17.15 zapraszamy na Różaniec w intencji Ojczyzny.

• W każdy poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17 do Mszy św. i po Mszy do 20.

• W czwartki w dolnym kościele, o 18 zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki na spotkania Bielanek. Zaprasza s. Maristella.

• Także w czwartki o 17.45 zapraszamy do salki św. Maksymiliana, na próby Scholii dziecięcej (śpiewającej na Mszy św. o 12 w dolnym kościele).

Msza św. w intencji Legionu Maryi w najbliższą sobotę o 8.

• Za tydzień, w niedzielę 11 listopada, zapraszamy na kolejne spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego o 19 w dolnym kościele.

• Wszystkich zainteresowanych spotkaniem ze Słowem Bożym i rozważaniem go w małej grupie zapraszamy na kolejne spotkanie, w ten wtorek (06.11) o 19.30, do dolnego kościoła (salka św. Maksymiliana.

• Jednym z etapów przygotowania do jubileuszu naszej Parafii będzie peregrynacja kopi obrazu Matki Bożej z naszej kaplicy. Rozpoczniemy ją 8 grudnia tego roku. Kto chciałby zaprosić do swego domu Maryję w znaku Jej ikony proszony jest o zapisanie się w zakrystii lub kancelarii.

W związku ze zbliżającą się 40 rocznicą konsekracji naszego kościoła (08.12.2019) i obecności wizerunku Matki Bożej w naszej kaplicy, jako parafianie chcemy wystąpić do naszego Arcybiskupa, Kardynała Kazimierza Nycza, z prośbą o wyrażenie zgodny na koronację tego słynącego łaskami Obrazu. W związku z tym w miesiącu październiku zbierać będziemy podpisy pod petycją w tej sprawie oraz świadectwa łask wyproszonych przed obliczem naszej Matki. Świadectwa można przekazać osobom dyżurującym w salce Przystań w każdą niedzielę października w godzinach 8.30 - 13.15, drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie pod numerem 530-203-095 lub pozostawić spisane w zakrystii (prosimy pamiętać o podpisaniu świadectwa i pozostawieniu kontaktu do siebie). Prosimy także o modlitwę w tej intencji.

• Jesteśmy na Facebooku. Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszego profilu www.facebook.com/BozaOpatrznosc

 Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.