Dziś pierwsza niedziela – adoracja po Mszy św. o 13.15 do wieczornej Mszy św.

 Dziś Msze św. tylko w górnym kościele.

• W tym tygodniu przypada: pierwszy czwartek – nabożeństwo Godziny świętej o 17.

 Msza św. w intencji Legionu Maryi w sobotę o 8.

• Jak co roku 11.02 przypada Światowy Dzień Chorych. W związku z tym w sobotę (9.02) zapraszamy wszystkich chorych i osoby w podeszłym wieku do dolnego kościoła na Mszę św. z Sakramentem Chorych na godzinę 12. Prosimy też ich bliskich i sąsiadów o pomoc w dotarciu do kościoła. Po Mszy św. spotkanie przy herbacie i ciastku. Zapraszamy.

• Za tydzień na Mszy św. o 10.30 modlić się będziemy za Sybiraków: o łaskę Nieba dla zmarłych i Boże błogosławieństwo dla żyjących.

Świat mówi nam, że Bóg w którego wierzymy, to bzdura. Że nie warto. że po wodzie nie da się chodzić, że zła nie ma, a jeśli jest, to nie da się go pokonać. Masz do wyboru dwie drogi, jak zawsze. Albo będziesz nienormalny w tym świecie i będziesz chodził po wodzie, albo będziesz normalny i przyjmiesz, że to nie jest możliwe... z książki o. Adama Szustaka  „Ewangelia dla nienormalnych”. W okresie ferii biblioteka parafialna czynna tylko we wtorki od 18:45 do 19:15.

 Ks. Mariusz Bernyś zaprasza na pielgrzymkę do Czerwińska i Płocka dnia 22.02 (piątek). Informacje i zapisy u p. Ewy tel. 790268717 lub 507576446.

 W każdą niedzielę o 17.15 Różaniec w intencji Ojczyzny.

W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od 17 do Mszy św. i po Mszy św. do 20.

Kolejne spotkanie ze Słowem Bożym w piątek 8.02, o 19.30 w sali św. Maksymiliana, przy dolnym kościele.

 Przyjmujemy jeszcze jutro zgłoszenia na Wieczory dla zakochanychkurs przygotowujący do małżeństwa dla narzeczonych. Pierwsze spotkanie w ten wtorek (5.02) o 19 w dolnym kościele. Zapisy w kancelarii parafialnej i na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Trwa peregrynacja kopi obrazu Matki Bożej z naszej kaplicy po domach parafian. Kto chciałby zaprosić do swego domu Maryję w znaku Jej ikony proszony jest o zapisanie się w zakrystii lub kancelarii.

 Zbliża się 40 rocznica konsekracji naszego kościoła (08.12.2019) i obecności wizerunku Matki Bożej w naszej kaplicy. Zbieramy świadectwa łask wyproszonych przed obliczem Maryi. Można je przekazać emailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), telefonicznie (530203095) lub pozostawić spisane w zakrystii.

 WIZYTA DUSZPASTERSKA:

W tym tygodniu odwiedzimy z modlitwą i Bożym błogosławieństwem parafian mieszkających pod następującymi adresami:

  • poniedziałek (04.02) – Korotyńskiego 20 m 61-90
  • środa (06.02) – Korotyńskiego 20 m 1-30
  • czwartek (07.02) - Korotyńskiego 20 m 31-60
  • poniedziałek (11.02) – Korotyńskiego 22 m 1-60

Wizyty rozpoczynamy od poniedziałku do piątku o 17.00, w soboty o 15.00. Jak przygotować się do wizyty duszpasterskiej można przeczytać na naszej stronie: http://opatrznoscboza.waw.pl/aktualnosci/689-wizyta-duszpasterska

 

• Jesteśmy na Facebooku. Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszego profilu www.facebook.com/BozaOpatrznosc

 Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

 W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej: śp. Krystynę Ścibor. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.