Dziś – w niedzielę 24 kwietnia – odwiedzi naszą parafię ks. Tomasz Błaszczyk z Kamieńca Podolskiego na Ukrainie. Podzieli się z nami swoim doświadczeniem i po Mszach św. będzie prowadził zbiórkę środków na wsparcie swojej pracy duszpasterskiej, zwłaszcza budowy kościoła w powstającej parafii.

W czwartek – 28 kwietnia – Caritas parafialna rozdzielać będzie paczki z pomocą żywnościową dla potrzebujących parafian w godz. 9.00 – 10.30 i 16.00 – 17.30.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się do chóru i zespołu muzycznego powstającego z okazji tygodnia diecezjalnego w ramach Światowych Dni Młodzieży. Na zgłoszenia czekamy najchętniej do końca kwietnia pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W każdą środę, po wieczornej Mszy św. (o godz. 19.00), zapraszamy do dolnego kościoła na katechezę dla dorosłych. Wysłuchaj katechezy ks. proboszcza (Kierownictwo duchowe)

 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA 24.04.2016r.

• Dziś – w niedzielę 24 kwietnia – odwiedzi naszą parafię ks. Tomasz Błaszczyk z Kamieńca Podolskiego na Ukrainie. Podzieli się z nami swoim doświadczeniem i po Mszach św. będzie prowadził zbiórkę środków na wsparcie swojej pracy duszpasterskiej, zwłaszcza budowy kościoła w powstającej parafii.

• W czwartek – 28 kwietnia – Caritas parafialna rozdzielać będzie paczki z pomocą żywnościową dla potrzebujących parafian w godz. 9.00 – 10.30 i 16.00 – 17.30.

• Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się do chóru i zespołu muzycznego powstającego z okazji tygodnia diecezjalnego w ramach Światowych Dni Młodzieży. Na zgłoszenia czekamy najchętniej do końca kwietnia pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• Zbliża się nasz Parafialny Odpust. Od tego roku – decyzją naszego pasterza – Ks. Kardynała Kazimierza Nycza – będziemy go obchodzić zawsze w pierwszą niedzielę przypadającą bezpośrednio po 2 maja, by wszyscy parafianie mogli korzystać z duchowych darów tego święta wspólnoty. W tym roku będzie to niedziela 8 maja. Głównej Mszy św. odpustowej w tym roku (o 13.15) przewodniczyć będzie ks. prałat Tadeusz Aleksandrowicz – były proboszcz naszej Parafii.

• W dniu Odpustu zapraszamy wszystkich Parafian i Przyjaciół Opatrzności na Bal Parafialny, prowadzony, jak w styczniu, przez profesjonalnego wodzireja. Dzieci zapraszamy od 15.30 do 18.00, dorosłych od 19.00 do 22.00.

Przyjmujemy już intencje mszalne na trzeci kwartał – lipiec, sierpień i wrzesień. Zapraszamy do kancelarii parafialnej i zakrystii.

W każdą środę, po wieczornej Mszy św. (o godz. 19.00), zapraszamy do dolnego kościoła na katechezę dla dorosłych.

Zapraszamy do parafialnej grupy wolontariatu na Światowe Dni Młodzieży - szczegóły na stronie internetowej parafii, w zakładce "Światowe Dni Młodzieży".

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.