Dziś, w pierwszą niedzielę czerwca – adoracja eucharystyczna od Mszy św. o 13.15 do nieszporów.

Dziś przy Świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie IX już Święto Dziękczynienia. Zbiórka ofiar do puszek, na budowę Świątyni – Wotum Narodu dziś po każdej Mszy św.

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkie rodziny goszczące pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży na spotkanie do dolnego kościoła o godz. 11.00.

Nabożeństwa Czerwcowe w tygodniu po wieczornej Mszy św., zaś w niedziele o 17.30.Zapraszamy na katechezy dla dorosłych w środy, około godz. 19.00 (po nabożeństwie czerwcowym). 

 10 NIEDZIELA ZWYKŁA 05.06.2016r.

• Dziś, w pierwszą niedzielę czerwca – adoracja eucharystyczna od Mszy św. o 13.15 do nieszporów.

Dziś przy Świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie IX już Święto Dziękczynienia. Zbiórka ofiar do puszek, na budowę Świątyni – Wotum Narodu, dziś po każdej Mszy św.

• W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkie rodziny goszczące pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży na spotkanie do dolnego kościoła o godz. 11.00.

Msza św. w intencji Legionu Maryi w najbliższą sobotę o godz. 8.00.

• Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 264 zapraszają na wędrówkę w poszukiwaniu przyjaźni i miłości: „MAŁY KSIĄŻĘ” - przedstawienie odbędzie się 12 czerwca (niedziela) o godz. 19.00 w dolnym kościele.

 W niedzielę 12 czerwca w czasie Mszy świętej o godz. 10.30 dzieci, które rok temu przyjęły Pana Jezusa w Komunii św. będą przeżywać Rocznicę 1 Komunii. Próba dla tych dzieci odbędzie się w piątek o godz. 19.30. Jeżeli są dzieci, które uczą się poza terenem parafii, prosimy ażeby zgłosiły się do sióstr katechetek.

Spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w niedzielę 19 czerwca, o godz. 16.00, w kaplicy Matki Bożej.

Nabożeństwa Czerwcowe w tygodniu po wieczornej Mszy św., zaś w niedziele o 17.30.

Zapraszamy na katechezy dla dorosłych w środy, około godz. 19.00 (po nabożeństwie czerwcowym).

Zapraszamy do parafialnej grupy wolontariatu na Światowe Dni Młodzieży - szczegóły na stronie www parafii w zakładce "Światowe Dni Młodzieży. 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej ś. p. Stanisława Czesułę. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…