Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 264 zapraszają na wędrówkę w poszukiwaniu przyjaźni i miłości: „MAŁY KSIĄŻĘ” - przedstawienie odbędzie się dziś (12 czerwca) o godz. 19.00 w dolnym kościele.

Dziś, w niedzielę 12 czerwca, w czasie Mszy świętej o godz. 10.30, dzieci, które rok temu przyjęły Pana Jezusa w Komunii św., będą przeżywać Rocznicę 1 Komunii św.

Nabożeństwa Czerwcowe w tygodniu po wieczornej Mszy św., zaś w niedziele o 17.30.  

Katechezy dla dorosłych (odbywające się w środy, o godz. 19.00) są zawieszone na czas wakacji. Wznowienie katechez 28 września. Ich tematem w kolejnym roku będzie: „Historia duchowości – święci w historii Kościoła jako wzór do naśladowania dziś”.

 

 11 NIEDZIELA ZWYKŁA 12.06.2016r.

• Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 264 zapraszają na wędrówkę w poszukiwaniu przyjaźni i miłości: „MAŁY KSIĄŻĘ” - przedstawienie odbędzie się dziś (12 czerwca) o godz. 19.00 w dolnym kościele.

• Dziś, w niedzielę 12 czerwca, w czasie Mszy świętej o godz. 10.30, dzieci, które rok temu przyjęły Pana Jezusa w Komunii św., będą przeżywać Rocznicę 1 Komunii św. Polecamy ich i ich rodziny modlitwie wszystkich parafian.

• Dziś spotkanie formacyjne dla członków Żywego Różańca o godzinie 16. Różaniec to skarb, który trzeba odkryć - powiedział Św. Jan Paweł II. Wszystkich, którzy pragną należeć, poznawać i pogłębiać ideę Żywego Różańca i modlitwy różańcowej, zapraszamy na spotkania w każdą drugą niedzielę miesiąca, o godzinie 16.00, w dolnym kościele.

• W najbliższy poniedziałek – 13 czerwca – wypominki o godz. 17.00 i po nich Msza św. zbiorowa w intencjach wypominkowych.

• Także 13 czerwca, po nabożeństwie czerwcowym (około 19.15), nabożeństwo fatimskie, przy figurze Matki Bożej nad stawikiem.

• Spotkanie grupy formacyjnej mężczyzn GEDEON odbędzie się w środę (15 czerwca), o godz. 19.15, w jednej z salek w dolnym kościele. Zaprasza ks. Wojciech.

• Ostatnie, przed wakacjami, spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w czwartek (16 czerwca), o godz. 18.15.

• Spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w niedzielę 19 czerwca, o godz. 16.00, w kaplicy Matki Bożej.

• Spotkanie informacyjne dla uczestników pielgrzymki do Lwowa odbędzie się 23 czerwca (czwartek), o godz. 19.30, w górnym kościele.

• Nabożeństwa Czerwcowe w tygodniu po wieczornej Mszy św., zaś w niedziele o 17.30.

Serdecznie zachęcamy rodziców z małymi dziećmi, by korzystali w czasie Mszy św. w niedziele (zwłaszcza wieczornej) z kaplicy Matki Bożej. Jednocześnie prosimy pozostałych parafian o wyrozumiałość i udostępnienie tego miejsca rodzinom z małymi dziećmi.

• Katechezy dla dorosłych (odbywające się w środy, o godz. 19.00) są zawieszone na czas wakacji. Wznowienie katechez 28 września. Ich tematem w kolejnym roku będzie: „Historia duchowości – święci w historii Kościoła jako wzór do naśladowania dziś”.

Zapraszamy do parafialnej grupy wolontariatu na Światowe Dni Młodzieży - szczegóły na stronie www parafii w zakładce Światowe Dni Młodzieży. 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej ś. p. Sylwestra Rusinka. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…