13 NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2016

- Dzisiaj, 26 czerwca, po Mszy świętej wieczornej (około 19.00) odbędzie się Wieczór Miłosierdzia przygotowany przez wspólnotę Przyjaciele Oblubieńca. Będziemy wspólnie wielbić Boga, śpiewać Mu i wysławiać za wielkie Jego dzieła. Jeśli też masz takie pragnienie w sercu, przyjdź koniecznie!

- Rozpoczęły się wakacje. Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy dobrego wypoczynku. Przypominamy, że do września, od tej niedzieli, zawieszone są Msze św. w dolnym kościele.

- Przypominamy, że Msze św. w lipcu i sierpniu będą odprawiane w następujących godzinach: W dni powszednie: 7.00, 8.00, 19.00; W niedziele: 7.00, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00, 19.00 (tylko w górnym kościele).

- W tym tygodniu przypada ostatnie już w tym roku Nabożeństwo Czerwcowe – serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i rozważania tajemnic Bożej miłości, objawionych w Jezusie Chrystusie i Jego Sercu.

- W tym tygodniu przypada: Pierwszy Piątek – nabożeństwa po Mszy św. o 8.00 i 19.00; możliwość spowiedzi rano od 7.00 do 9.00 i wieczorem od 18.00 do 24.00. Pierwsza Sobota – nabożeństwo po Mszy św. o 8.00 rano.

- Serdecznie zachęcamy rodziców z małymi dziećmi, by korzystali w czasie Mszy św. w niedziele (zwłaszcza wieczornej) z kaplicy Matki Bożej. Jednocześnie prosimy pozostałych parafian o wyrozumiałość i udostępnienie tego miejsca rodzinom z małymi dziećmi.

- Katechezy dla dorosłych (odbywające się w środy, o godz. 19.00) są zawieszone na czas wakacji. Wznowienie katechez 28 września. Ich tematem w kolejnym roku będzie: „Historia duchowości – święci w historii Kościoła jako wzór do naśladowania dziś”.

- Zapraszamy do parafialnej grupy wolontariatu na Światowe Dni Młodzieży - szczegóły na stronie www parafii w zakładce Światowe Dni Młodzieży.

- Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

- W tym tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej śp. Annę Maciejak. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie …