14 NIEDZIELA ZWYKŁA 03.07.2016r.

• Rozpoczęły się wakacje. Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy dobrego wypoczynku. Przypominamy, że do września, zawieszone są Msze św. w dolnym kościele. Przypominamy, że Msze św. w lipcu i sierpniu będą odprawiane w następujących godzinach: W dni powszednie: 7.00, 8.00, 19.00; W niedziele: 7.00, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00, 19.00.

Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca – adoracja eucharystyczna od 13 do 17.30.

Msza św. w intencji Legionu Maryi w sobotę (9 lipca) o godz. 7.00.

Rozpoczęliśmy przyjmowanie intencji na 4 kwartał tego roku – zapraszamy do zakrystii i kancelarii parafialnej.

Serdecznie zachęcamy rodziców z małymi dziećmi, by korzystali w czasie Mszy św. w niedziele (zwłaszcza wieczornej) z kaplicy Matki Bożej. Jednocześnie prosimy pozostałych parafian o wyrozumiałość i udostępnienie tego miejsca rodzinom z małymi dziećmi.

• Katechezy dla dorosłych (odbywające się w środy, o godz. 19.00) są zawieszone na czas wakacji. Wznowienie katechez 28 września. Ich tematem w kolejnym roku będzie: „Historia duchowości – święci w historii Kościoła jako wzór do naśladowania dziś”.

• Zapraszamy do parafialnej grupy wolontariatu na Światowe Dni Młodzieży - szczegóły na stronie www parafii w zakładce "Światowe Dni Młodzieży". 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

W tym tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej śp. Krystynę Bochniak. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie