• W dniach od 18 do 25 lipca przyjmiemy w naszej parafii młodzież, która weźmie udział w Światowych Dniach Młodzieży. Serdecznie polecam naszych gości życzliwości i modlitwie wszystkich Parafian.

• Wszystkich Parafian i Przyjaciół Opatrzności serdecznie zapraszamy, w niedzielę 24 lipca, od 16:00 do wieczora, na festyn parafialny, w którym wezmą udział młodzi pielgrzymi ŚDM.

O 19:00 przeżyjemy wspólnie Mszę św., a po niej ciąg dalszy zabawy i grill. W związku z tym poszukujemy osób, które zechcą przygotować ciasta, których nie trzeba przechowywać w lodówkach.

Potrzebujemy także panów, którzy pomogą w obsłudze grillów. Poszukujemy również osób, które mogą nam pożyczyć grille, najlepiej jak największe. Osoby, które chcą nam pomóc, zapraszam po Mszy św. do salki „Przystań”.

Wypominki i Msza św. wypominkowa, jak zawsze w trzeci poniedziałek miesiąca, 18 lipca, o godz. 18.00.

• Msza św. w intencji życia dzieci nienarodzonych i za ich rodziców, by przyjęli je z miłością, w najbliższą sobotę (23 lipca) o godz. 8.00.

Przypominamy, że Msze św. w lipcu i sierpniu będą odprawiane w następujących godzinach: W dni powszednie: 7.00, 8.00, 19.00; W niedziele: 7.00, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00, 19.00.

Serdecznie zachęcamy rodziców z małymi dziećmi, by korzystali w czasie Mszy św. w niedziele (zwłaszcza wieczornej) z kaplicy Matki Bożej. Jednocześnie prosimy pozostałych parafian o wyrozumiałość i udostępnienie tego miejsca rodzinom z małymi dziećmi.

• Katechezy dla dorosłych (odbywające się w środy, o godz. 19.00) są zawieszone na czas wakacji. Wznowienie katechez 28 września. Ich tematem w kolejnym roku będzie: „Historia duchowości – święci w historii Kościoła jako wzór do naśladowania dziś”.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

W tym tygodniu pożegnaliśmy na Mszach św. pogrzebowych śp. Krystynę Gospodarczyk, śp. Jadwigę Rogalską-Getka, śp. Grażynę Balcewicz-Dymkowską. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie