W dniach od 18 do 26 lipca przyjmowaliśmy w naszej parafii młodzież, która wzięła udział w Światowych Dniach Młodzieży. Serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom i Przyjaciołom, szczególnie zaś młodzieży, zaangażowanej w wolontariat, za pomoc w organizacji ich przyjęcia w naszej Parafii. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!

Dziś pierwsza niedziela miesiąca – zapraszamy na adorację eucharystyczną po Mszy św. o 12.00, do nieszporów (o 18.30).

Wszystkim, którzy dostarczyli ciasta i inne artykuły spożywcze na wspólny piknik z uczestnikami Światowych Dni Młodzieży serdecznie dziękujemy i jednocześnie prosimy o odbieranie tac i naczyń, w których były dostarczone. Informacje u s. Maristelli lub s. Benedykty.

Przypominamy, że co roku Msze św. w lipcu i sierpniu są odprawiane w następujących godzinach: W dni powszednie: 7.00, 8.00, 19.00; W niedziele: 7.00, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00, 19.00, tylko w górnym kościele. 

 • W dniach od 18 do 26 lipca przyjmowaliśmy w naszej parafii młodzież, która wzięła udział w Światowych Dniach Młodzieży. Serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom i Przyjaciołom, szczególnie zaś młodzieży, zaangażowanej w wolontariat, za pomoc w organizacji ich przyjęcia w naszej Parafii. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!   Galeria zdjęć

• Dziś pierwsza niedziela miesiąca – zapraszamy na adorację eucharystyczną po Mszy św. o 12.00, do nieszporów (o 18.30). • Msza św. w intencji Legionu Maryi w sobotę (13 sierpnia) o godz. 7.00.

• Wszystkim, którzy dostarczyli ciasta i inne artykuły spożywcze na wspólny piknik z uczestnikami Światowych Dni Młodzieży serdecznie dziękujemy i jednocześnie prosimy o odbieranie tac i naczyń, w których były dostarczone. Informacje u s. Maristelli lub s. Benedykty.

• Spotkanie formacyjne dla członków Żywego Różańca za tydzień o godzinie 17. Różaniec to skarb, który trzeba odkryć - powiedział Św. Jan Paweł II. Wszystkich, którzy pragną należeć, poznawać i pogłębiać ideę Żywego Różańca i modlitwy różańcowej, zapraszamy na spotkania w każdą drugą niedzielę miesiąca o godzinie 16 (w wakacje o 17), w dolnym kościele.

• Przeżywamy w naszej Ojczyźnie Jubileusz 1050-lecia Chrztu Polski. Z tej okazji zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Gniezna i Lednicy dn. 3 września. Zapisy u p. Ewy tel. 790 268 717 lub 507 576 446.

• Przypominamy, że co roku Msze św. w lipcu i sierpniu są odprawiane w następujących godzinach: W dni powszednie: 7.00, 8.00, 19.00; W niedziele: 7.00, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00, 19.00, tylko w górnym kościele.

Nieszpory w niedzielę o 18.30 w czasie wakacji.

Serdecznie zachęcamy rodziców z małymi dziećmi, by korzystali w czasie Mszy św. w niedziele (zwłaszcza wieczornej) z kaplicy Matki Bożej. Jednocześnie prosimy pozostałych parafian o wyrozumiałość i udostępnienie tego miejsca rodzinom z małymi dziećmi.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

W tym tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej śp. Agatę Kassim i śp. Jerzego Maya. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie