• Decyzją władzy diecezjalnej, po czterech latach pracy w naszej Parafii, ks. Radosław Wasiński przechodzi, z końcem miesiąca sierpnia, do pracy w parafii p.w. Zesłania Ducha Świętego na Bielanach. Pożegnamy go dzisiaj (w niedzielę 21 sierpnia), na Mszy św. o godz. 12.00.

• Na miejsce ks. Radosława przyjdzie do pracy w naszej Parafii ks. Krzysztof Hałaj. Serdecznie polecamy ks. Krzysztofa i jego posługę życzliwości i modlitwie wszystkich Parafian.

• W tym tygodniu, 26 sierpnia, obchodzimy w naszej Ojczyźnie Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 19.00.

• Przypominamy, że co roku Msze św. w lipcu i sierpniu są odprawiane w następujących godzinach: W dni powszednie: 7.00, 8.00, 19.00; W niedziele: 7.00, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00, 19.00, tylko w górnym kościele. W niedziele zapraszamy na nieszpory, na 18.30.

Serdecznie zachęcamy rodziców z małymi dziećmi, by korzystali w czasie Mszy św. w niedziele (zwłaszcza wieczornej) z kaplicy Matki Bożej. Jednocześnie prosimy pozostałych parafian o wyrozumiałość i udostępnienie tego miejsca rodzinom z małymi dziećmi.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.