• Dziś pierwsza niedziela miesiąca - adoracja eucharystyczna po Mszy św. o 13.15, do nieszporów (o 17.30).

• Decyzją władz zakonnych, w przyszłą niedzielę, kończy pracę w naszej Parafii s. Celina. Z najgłębszą wdzięcznością dziękujemy Czcigodnej Siostrze za lata posługi w naszej Parafii, pełne pobożności, serca i życzliwości wobec wszystkich! Serdecznie polecamy s. Celinę i jej posługę w nowej placówce życzliwej pamięci i modlitwie wszystkich Parafian!

• Msza św. z błogosławieństwem przyborów szkolnych, na rozpoczęcie roku szkolnego, w przyszłą niedzielę, 11września, o godz. 12.00, w dolnym kościele. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za uczniów i ich rodziców, wychowawców i nauczycieli.

• Msza święta w intencji Legionu Maryi w najbliższą sobotę (10 września), o godz. 8.00.

• Niedługo rozpoczynamy w naszej parafii kolejną serię spotkań przygotowujących narzeczonych do zawarcia sakramentu małżeństwa. Pierwsze spotkanie odbędzie się 27 września, o godz. 19.00, w dolnym kościele. Zgłoszenia prosimy przysyłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

• Zapraszamy na pielgrzymkę dnia 24 września do Ostrówka (miejsce związane z s. Faustyną Kowalską), do Sanktuarium w Loretto k. Kamieńczyka, do Sanktuarium w Miedznej k. Węgrowa i do grobu ks. Stefana Roguskiego w Pniewniku. Zapisy u p. Ewy tel. 790 268 717 lub 507 57 64 46 oraz we wtorek i środę w salce „Przystań” po wieczornej Mszy św.

• Przypominamy, że Msze św. od 1 września są odprawiane w następujących godzinach: W dni powszednie: 6.30, 7.00, 8.00, 18.00; W niedziele: 7.00, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00, 13,15, 18.00 w górnym kościele, 10.30 i 12.00 w dolnym kościele. W niedziele zapraszamy na nieszpory, na 17.30.

Serdecznie zachęcamy rodziców z małymi dziećmi, by korzystali w czasie Mszy św. w niedziele (zwłaszcza wieczornej) z kaplicy Matki Bożej. Jednocześnie prosimy pozostałych parafian o wyrozumiałość i udostępnienie tego miejsca rodzinom z małymi dziećmi.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

W tym tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej śp. Zofię Zagroda. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.