• Decyzją władz zakonnych, w naszej parafii podejmie pracę siostra Marita. Serdecznie witamy Siostrę i polecamy jej posługę w naszej parafii życzliwości i modlitwie wszystkich Parafian!

Dziś, 18 września, o godz. 18.00, w kaplicy Matki Bożej kolejne spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

• Dziś odbywa się zbiórka do puszek przed kościołem na rzecz ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech.

Jutro, jak zawsze w trzeci poniedziałek miesiąca, nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.00 i msza św. w intencji naszych bliskich zmarłych o godz. 18.00 24 września - w sobotę o godz.8.00 zapraszamy na Mszę św. sprawowaną w intencji dzieci nienarodzonych.

• Zapraszamy dziewczynki na spotkania Bielanek - w czwartki o godz. 18.00. Spotkania prowadzi s.Maristella.

Zapraszamy także w czwartki na spotkania scholi dziecięcej - od godz. 17.30 do 19.00 w sali św. Maksymiliana.

• Niedługo rozpoczynamy w naszej parafii kolejną serię spotkań przygotowujących narzeczonych do zawarcia sakramentu małżeństwa. Pierwsze spotkanie odbędzie się 27 września, o godz. 19.00, w dolnym kościele. Zgłoszenia prosimy przysyłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Zapraszamy na pielgrzymkę dnia 24 września do Ostrówka (miejsce związane z s. Faustyną Kowalską), do Sanktuarium w Loretto k. Kamieńczyka, do Sanktuarium w Miedznej k. Węgrowa i do grobu ks. Stefana Roguskiego w Pniewniku. Zapisy u p. Ewy tel. 790 268 717 lub 507 57 64 46 oraz we wtorek i środę w salce „Przystań” po wieczornej Mszy św.

• Zapraszamy na pielgrzymkę mężczyzn do sanktuarium maryjnego w Kodniu - w sobotę 1 października. Po drodze zwiedzimy również jedyną w Polce parafię Grekokatolicką w Kostomłotach oraz klasztor prawosławny w Jabłecznej. Zapisy w zakrystii lub u ks. Wojciecha. Koszt: 130 zł.

Serdecznie zachęcamy rodziców z małymi dziećmi, by korzystali w czasie Mszy św. w niedziele (zwłaszcza wieczornej) z kaplicy Matki Bożej. Jednocześnie prosimy pozostałych parafian o wyrozumiałość i udostępnienie tego miejsca rodzinom z małymi dziećmi.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.