• Dziś ostatni dzień zapisów na pielgrzymkę mężczyzn do sanktuarium maryjnego w Kodniu w sobotę 1 października. Po drodze zwiedzimy również jedyną w Polsce polską parafię grekokatolicką w Kostomłotach oraz klasztor prawosławny w Jabłecznej. Zapisy w zakrystii lub u ks. Wojciecha.

• „Koronka do Bożego miłosierdzia na ulicach miast świata” od wielu lat odbywa się w dniu 28 września, o godz.15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćko. W tym dniu tysiące osób na skrzyżowaniach ulic błagają o miłosierdzie dla świata całego. W Roku Jubileuszowym Miłosierdzia będziemy wołać o Miłosierdzie dla nas oraz całego świata także na skrzyżowaniach naszej Parafii. Zaprośmy naszych bliskich, sąsiadów, znajomych, przyjaciół. Prosimy o przybycie do kościoła parafialnego o godz. 14.45, następnie rozejdziemy się na skrzyżowania.

• W tym tygodniu przypada Pierwsza Sobota – nabożeństwo po Mszy św. o 8.00 rano.

• Od soboty do poniedziałku (1, 2 i 3 października) będzie w naszej Parafii coroczne Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. W te dni adoracja eucharystyczna od ostatniej porannej Mszy św. do Mszy św. wieczornej w sobotę i poniedziałek, i do nabożeństwa wieczornego o 17.30 w niedzielę.

• Zbliża się październik - miesiąc różańcowy. Zapraszamy dzieci z rodzicami na różaniec od poniedziałku do czwartku o godz.17.15 do dolnego kościoła

• Nabożeństwa październikowe w górnym kościele w tygodniu po wieczornej Mszy św., zaś w niedziele o 17.30.

• W tym tygodniu rozpoczynamy w naszej parafii kolejną serię spotkań przygotowujących narzeczonych do zawarcia sakramentu małżeństwa. Pierwsze spotkanie odbędzie się 27 września, o godz. 19.00, w dolnym kościele. Zgłoszenia prosimy przysyłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• Dnia 15 października 2016r zapraszamy na pielgrzymkę do Lublina i Krasnobrodu. Zapisy u p. Ewy we wtorek i środę w salce "Przystań" po wieczornej Mszy św. lub telefonicznie 505 576 446 lub 790 268 717.

• Katechezy dla dorosłych (odbywające się w środy, o godz. 19.00) wznawiamy po wakacjach w środę 28 września. Ich tematem w kolejnym roku będzie: „Historia duchowości – święci w historii Kościoła jako wzór do naśladowania dziś”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

• Zapraszamy dziewczynki na spotkania Bielanek w czwartki o godz. 18.00. Spotkania prowadzi s. Maristella.

• Zapraszamy także w czwartki na spotkania scholii dziecięcej, od 17.30 do 19.00 w Sali św. Maksymiliana.

• Zapraszamy chłopców do służby przy ołtarzu Pańskim. Spotkania kandydatów i ministrantów są w każdą sobotę z ks. Krzysztofem. Kandydaci o godz. 10:30, ministranci i lektorzy o godz. 10:30

• Zapraszamy chętnych chcących włączyć się w śpiew na Mszy św. na spotkania Młodzieżowej Scholii Parafialnej w każdy piątek o godz. 18:00 do sali młodzieżowej.

Serdecznie zachęcamy rodziców z małymi dziećmi, by korzystali w czasie Mszy św. w niedziele (zwłaszcza wieczornej) z kaplicy Matki Bożej. Jednocześnie prosimy pozostałych parafian o wyrozumiałość i udostępnienie tego miejsca rodzinom z małymi dziećmi.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.