• Od soboty do poniedziałku (1, 2 i 3 października) trwa w naszej Parafii coroczne Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. W te dni adoracja eucharystyczna od ostatniej porannej Mszy św. do Mszy św. wieczornej w sobotę i poniedziałek, i do nabożeństwa wieczornego o 17.30 w niedzielę.

• W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Pierwszy Piątek miesiąca. W czwartek „godzina święta” od 17.00. W piątek zapraszamy dzieci na Mszę św. o 17.00. Możliwość spowiedzi, jak zawsze, od 16.30 do 24.00.

• Rozpoczął się październik - miesiąc różańcowy. Zapraszamy dzieci z rodzicami na różaniec od poniedziałku do czwartku o godz.17.15 do dolnego kościoła

• Nabożeństwa październikowe w górnym kościele w tygodniu po wieczornej Mszy św., zaś w niedziele o 17.30.

• W tym tygodniu (w środę, 5 października) wznawiamy spotkania biblijne „Patrzeć na Słowo”. Zapraszamy wszystkich, pragnących odkrywać piękno i moc Słowa Bożego i chcących lepiej poznać Jezusa Chrystusa. Spotkania odbywają się w środy o 19.30 w salce św. Stanisława Kostki, w korytarzu przy dolnym kościele. Prosimy o przyniesienie, w miarę możliwości, własnych egzemplarzy Pisma Świętego.

• Za tydzień, w niedzielę, 9 października przypada w Kościele w Polsce XVI Dzień Papieski obchodzony pod hasłem Bądźcie świadkami miłosierdzia. Tego dnia, jak co roku, przed kościołem zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej, lecz ubogiej młodzieży.

Dnia 15 października 2016r zapraszamy na pielgrzymkę do Lublina i Krasnobrodu. Zapisy u p. Ewy we wtorek i środę w salce „Przystań” po wieczornej Mszy św. lub telefonicznie 507 576 446 lub 790 268 717.

• Wznowiliśmy po wakacjach Katechezy dla dorosłych (odbywające się w środy, o godz. 19.00). Ich tematem w kolejnym roku będzie: „Historia duchowości – święci w historii Kościoła jako wzór do naśladowania dziś”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Zapraszamy dziewczynki na spotkania Bielanek w czwartki o godz. 18.00. Spotkania prowadzi s. Maristella.

Zapraszamy także w czwartki na spotkania scholii dziecięcej, od 17.30 do 19.00 w Sali św. Maksymiliana.

Zapraszamy chłopców do służby przy ołtarzu Pańskim. Spotkania kandydatów i ministrantów są w każdą sobotę z ks. Krzysztofem. Kandydaci o godz. 10:00, ministranci i lektorzy o godz. 10:30

Zapraszamy chętnych chcących włączyć się w śpiew na Mszy św. na spotkania Młodzieżowej Scholii Parafialnej w każdy piątek o godz. 18:00 do sali młodzieżowej.

Serdecznie zachęcamy rodziców z małymi dziećmi, by korzystali w czasie Mszy św. w niedziele (zwłaszcza wieczornej) z kaplicy Matki Bożej. Jednocześnie prosimy pozostałych parafian o wyrozumiałość i udostępnienie tego miejsca rodzinom z małymi dziećmi.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.