• Dziś przypada w Kościele w Polsce XVI Dzień Papieski obchodzony pod hasłem Bądźcie świadkami miłosierdzia. Jak co roku, przed kościołem zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej, lecz ubogiej młodzieży.

• Dziś spotkanie formacyjne dla członków Żywego Różańca o godzinie 16.00. Różaniec to skarb, który trzeba odkryć - powiedział Św. Jan Paweł II. Wszystkich, którzy pragną należeć, poznawać i pogłębiać ideę Żywego Różańca i modlitwy różańcowej, zapraszamy na spotkania w każdą drugą niedzielę miesiąca o godzinie 16.00. w dolnym kościele.

• W tym tygodniu przypada ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie nad stawikiem - w czwartek (13.10) o godz. 19.30. Zapraszamy.

Spotkanie Kandydatów rozpoczynających przygotowanie do Bierzmowania w czwartek 13 października po nabożeństwie różańcowym czyli ok. 19.30 w Kościele.

• Rozpoczął się październik - miesiąc różańcowy. Zapraszamy dzieci z rodzicami na różaniec od poniedziałku do czwartku o 17.15 do dolnego kościoła. Nabożeństwa październikowe w górnym kościele w tygodniu po wieczornej Mszy św., zaś w niedziele o 17.30.

• Zapraszamy wszystkich, pragnących odkrywać piękno i moc Słowa Bożego i chcących lepiej poznać Jezusa Chrystusa na spotkania biblijne „Patrzeć na Słowo”. Spotkania odbywają się w środy o 19.30 w salce św. Stanisława Kostki, przy dolnym kościele. Prosimy o przyniesienie Pisma Świętego.

Dnia 15 października 2016r zapraszamy na pielgrzymkę do Lublina i Krasnobrodu. Zapisy u p. Ewy we wtorek i środę w salce „Przystań” po wieczornej Mszy św. lub telefonicznie 507 576 446 lub 790 268 717.

• Wznowiliśmy po wakacjach Katechezy dla dorosłych (odbywające się w środy, o godz. 19.00). Ich tematem w kolejnym roku będzie: „Historia duchowości – święci w historii Kościoła jako wzór do naśladowania dziś”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

• Grupa rodzin „Światło Chrystusa” zaprasza na spotkanie modlitewne w każdy piątek o godz. 19.30 w sali Św. Stanisława Kostki

Zapraszamy dziewczynki na spotkania Bielanek w czwartki o godz. 18.00. Spotkania prowadzi s. Maristella.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby śpiewać w naszym chórze parafialnym, serdecznie zapraszamy na próby w każdą środę po Mszy św. wieczornej (w Październiku po nabożeństwie różańcowym)..

Zapraszamy chłopców do służby przy ołtarzu Pańskim. Spotkania kandydatów i ministrantów są w każdą sobotę z ks. Krzysztofem. Kandydaci o godz. 10:00, ministranci i lektorzy o godz. 10:30

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej ś. p. Bogumiła Idzikowskiego. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

 

Zapisz