• Dziś w godzinach 9.00 - 14.30 Biblioteka Parafialna organizuje kolejny kiermasz książkowy. Tradycyjnie książka za 1 zł. Serdecznie zapraszamy. Wejście od strony przedszkola.

• Przyjmujemy w zakrystii i kancelarii intencje wypominkowe na 1 i 2 listopada, i na cały rok. Intencje „jednorazowe” przyjmujemy na Msze św. w dniu 2 listopada, w intencjach „całorocznych” modlimy się 1 i 2 listopada w czasie procesji i w każdy 3 poniedziałek miesiąca w nabożeństwie wypominkowym i na następującej po nim wieczornej Mszy świętej.

• W naszej parafii trwa Seminarium Odnowy Wiary. Jest to cykl spotkań adresowanych do każdego, kto chce poznać Boga, doświadczyć Jego obecności, odnowić zagubioną relację, odnaleźć radość modlitwy. Osoby pełnoletnie zapraszamy w czwartki o godzinie 19.20. Na czas spotkania zapewniona jest profesjonalna opieka dla dzieci.

• Zapraszamy wszystkich, pragnących odkrywać piękno i moc Słowa Bożego i chcących lepiej poznać Jezusa Chrystusa na spotkania biblijne „Patrzeć na Słowo”. Spotkania odbywają się w środy o 19.30 w salce św. Stanisława Kostki, przy dolnym kościele. Prosimy o przyniesienie Pisma Świętego.

• Zapraszamy na Katechezy dla dorosłych, odbywające się w środy, po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie, w dolnym kościele.

• Grupa rodzin „Światło Chrystusa” zaprasza na spotkania modlitewne w każdy piątek o godz. 19.30 w sali Św. Stanisława Kostki

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

Zapisz

Zapisz