Dziś I Niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu od Mszy św. o 13.15 do nieszporów.

11 listopada przypada Święto Niepodległości – Msza św. w intencji Ojczyzny tego dnia o godz. 9.00. Serdecznie zachęcamy do modlitwy w intencjach całej Ojczyzny i tych, którzy w jej służbie oddali swoje życie.

Przyjmujemy jeszcze w zakrystii i kancelarii intencje wypominkowe na cały rok. W intencjach „całorocznych” modlimy się w każdy 3 poniedziałek miesiąca (17.00 – wypominki, 18.00 – Msza św.). Pierwsza modlitwa wypominkowa w tym roku będzie 21 listopada.

• Dziś I Niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu od Mszy św. o 13.15 do nieszporów.

• 11 listopada przypada Święto Niepodległości – Msza św. w intencji Ojczyzny tego dnia o godz. 9.00. Serdecznie zachęcamy do modlitwy w intencjach całej Ojczyzny i tych, którzy w jej służbie oddali swoje życie.

W najbliższą sobotę Msza św. w intencji Legionu Maryi o godz. 8.00.

• Przyjmujemy jeszcze w zakrystii i kancelarii intencje wypominkowe na cały rok. W intencjach „całorocznych” modlimy się w każdy 3 poniedziałek miesiąca (17.00 – wypominki, 18.00 – Msza św.). Pierwsza modlitwa wypominkowa w tym roku będzie 21 listopada.

• W naszej parafii trwa Seminarium Odnowy Wiary. Jest to cykl spotkań adresowanych do każdego, kto chce poznać Boga, doświadczyć Jego obecności, odnowić zagubioną relację, odnaleźć radość modlitwy. Osoby pełnoletnie zapraszamy w czwartki o godzinie 19.20. Na czas spotkania zapewniona jest profesjonalna opieka dla dzieci.

• Zapraszamy wszystkich, pragnących odkrywać piękno i moc Słowa Bożego i chcących lepiej poznać Jezusa Chrystusa na spotkania biblijne „Patrzeć na Słowo”. Spotkania odbywają się w środy o 19.30 w salce św. Stanisława Kostki, przy dolnym kościele. Prosimy o przyniesienie Pisma Świętego.

• Zapraszamy na Katechezy dla dorosłych, odbywające się w środy, po wieczornej Mszy św. w dolnym kościele. Najbliższa katecheza 9.11.

• Grupa rodzin „Światło Chrystusa” zaprasza na spotkania modlitewne w każdy piątek o godz. 19.30 w sali Św. Stanisława Kostki

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz