• W najbliższą środę zapraszamy na Mszę św. w intencji śp. ks. prałata Jerzego Siedleckiego, o godz. 8.00.

• W tym tygodniu, w czwartek, Caritas parafialna będzie rozdzielać paczki z pomocą żywnościową w godz. 9.00-10.30 i 16.00-17.30.

• „JESTEŚMY RAZEM” to nowa misja w naszej parafii!!! W każdą trzecią sobotę miesiąca chcemy wspólnie od 15:00 do 17:00 spędzać czas na rozmowach, modlitwie, na byciu ze sobą. W sposób szczególny zapraszamy tych, którzy chcą zacieśniać wspólnotę naszej parafii.

Kolejne spotkanie już 19.11, zapraszamy każdego z Was. Przyjdź jeśli masz czas, chcesz pomóc i dać z siebie coś innym, albo czujesz się samotny czy zagubiony. Będziemy też odwiedzać chorych i starszych, nie wychodzących z domu parafian. Możemy spotkać się również w kawiarence (darmowej) w dolnym kościele. Nasze sobotnie spotkania będziemy kończyć wspólną modlitwą uwielbienia i Mszą Świętą o godz. 18:00.

Dla dzieci najmłodszych i tych trochę starszych będzie zapewniona opieka, kącik zabaw i gier. Do powodzenia tej misji potrzebny jesteś Ty!

ZAPRASZAMY! Wystarczy, że wypełnisz ankietę, którą można znaleźć na stolikach przy wyjściu z kościoła, a także na stronie WWW naszej parafii.

Wypełnione ankiety prosimy przynieść do czwartku (16.11) do zakrystii lub przesłać na adres email podany na stronie internetowej. Wszystkich parafian prosimy o modlitwę w intencji tej inicjatywy!

• Przyjmujemy jeszcze w zakrystii i kancelarii intencje wypominkowe na cały rok. W intencjach „całorocznych” modlimy się w każdy 3 poniedziałek miesiąca (17.00 – wypominki, 18.00 – Msza św.). Pierwsza modlitwa wypominkowa w tym roku będzie 21 listopada.

• W naszej parafii trwa Seminarium Odnowy Wiary. Jest to cykl spotkań adresowanych do każdego, kto chce poznać Boga, doświadczyć Jego obecności, odnowić zagubioną relację, odnaleźć radość modlitwy. Osoby pełnoletnie zapraszamy w czwartki o godzinie 19.20. Na czas spotkania zapewniona jest profesjonalna opieka dla dzieci.

• Zapraszamy na Katechezy dla dorosłych, odbywające się w środy, po wieczornej Mszy św. w dolnym kościele. Najbliższa katecheza 16.11.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

Zapisz

Zapisz