• Rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. dr Tomasz Jakubiak, wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie. Nauki rekolekcyjne w niedzielę na wszystkich Mszach św. w górnym kościele. W poniedziałek i wtorek na Mszach św. o 8.00, 9.00, 18.00 i 19.30. Do skorzystania z sakramentu pojednania zapraszamy szczególnie w poniedziałkowe i wtorkowe popołudnie.

• Dziś I Niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu od Mszy św. o 13.15 do nieszporów.

• Rozpoczęliśmy okres Adwentu. Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w Roratach - adwentowych Mszach św., w których na wzór Maryi uczymy się godnie oczekiwać przyjścia Chrystusa. Są one odprawiane w dni powszednie Adwentu o godz. 6.15. Jednocześnie przypominamy, że w tym czasie nie będzie w dni powszednie Mszy św. o 7.00 rano. Kolejne Msze św. o 8.00 i 18.00.

Dla tych co zaspali zapraszamy do wysłuchania nagrań z Rorat

• W najbliższy czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. To także rocznica konsekracji naszego kościoła parafialnego. Dziękujmy Panu Bogu w modlitwie tego dnia za tak wielkie dary. Tego dnia, na Mszy św. o godz. 18.00, można będzie złożyć przyrzeczenia Duchowej Adopcji dziecka poczętego.

Msza św. w intencji Legionu Maryi w sobotę o godz. 8.00.

• Jak co roku nasza Caritas parafialna rozprowadza świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, z których dochód w całości będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym w naszej parafii i w całej Polsce.

• Pobłogosławione opłatki wigilijne można nabyć w sklepiku, w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

• Wizytę duszpasterska.

W tym tygodniu odwiedzimy z modlitwą i Bożym błogosławieństwem parafian mieszkających pod następującymi adresami:

- środa (07.12) – ul. Sanocka 8 i 10A

- czwartek (08.12) – ul. Sanocka 4 i ul. Nowickiego 7

- piątek (09.12) – ul. Żwirki i Wigury 51

- sobota (10.12) – ul. Nowickiego 5

- poniedziałek (12.12) – ul. Nowickiego 3 i  ul. Sanocka 4  Pruszkowska 4A i 4B

Wizytę rozpoczynamy o godz. 17.00, w soboty o 15.00

• W naszej parafii trwa Seminarium Odnowy Wiary. Jest to cykl spotkań adresowanych do każdego, kto chce poznać Boga, doświadczyć Jego obecności, odnowić zagubioną relację, odnaleźć radość modlitwy. Osoby pełnoletnie zapraszamy w czwartki o godzinie 19.00. Na czas spotkania zapewniona jest profesjonalna opieka dla dzieci.

• Zapraszamy na Katechezy dla dorosłych, odbywające się w środy, po wieczornej Mszy św. w dolnym kościele. Najbliższa katecheza 07.12.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

W tym tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej śp. Janusza Zgórskiego i śp. Henryka Tukę. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz