• Rozpoczęły się wakacje szkolne a z nimi, jak zawsze, zmiany w planie Mszy św. W lipcu i sierpniu Msze św. w dni powszednie o 7.00, 8.00 i 19.00. W niedziele Msze św. o 7.00, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00 i 19.00 (tylko w górnym kościele).

• W tym tygodniu przypada 13 dzień miesiąca - w najbliższy czwartek Nabożeństwo Fatimskie po Mszy o 19.00, przy figurze Matki Bożej nad stawikiem.

Rozpoczęliśmy przyjmowanie intencji na 4 kwartał tego roku – zapraszamy do zakrystii i kancelarii parafialnej.

Z żalem zawiadamiamy, że decyzją władz kościelnych ks. Henryk Otremba kończy w te wakacje pracę w naszej parafii i powraca do swojej rodzinnej diecezji. Opuści naszą parafię z końcem wakacji także ks. Zdzisław Pańszczyk. Za lata gorliwej kapłańskiej służby składamy ks. Henrykowi i ks. Zdzisławowi serdeczne podziękowania i życzymy opieki Opatrzności Bożej na dalszej drodze kapłańskiego życia i posługiwania. Serdecznie polecamy też ks. Henryka i ks. Zdzisława wdzięcznej modlitwie wszystkich Parafian i Przyjaciół Opatrzności Bożej.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz