• W okresie wakacji szkolnych mamy, jak zawsze, zmiany w planie Mszy św. W lipcu i sierpniu Msze św. w dni powszednie o 7.00, 8.00 i 19.00. W niedziele Msze św. o 7.00, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00 i 19.00 (tylko w górnym kościele).

• W tym tygodniu przypada trzeci poniedziałek miesiąca – nabożeństwo wypominkowe jutro o 18.00, po nim Msza św. w intencji naszych bliskich zmarłych.

• Rozpoczęliśmy przyjmowanie intencji na 4 kwartał tego roku – zapraszamy do zakrystii i kancelarii parafialnej.

• Zawiadamiamy, że decyzją władz kościelnych ks. Henryk Otremba kończy w te wakacje pracę w naszej parafii i powraca do swojej rodzinnej diecezji. Opuści naszą parafię z końcem wakacji także ks. Zdzisław Pańszczyk. Za lata gorliwej kapłańskiej służby składamy ks. Henrykowi i ks. Zdzisławowi serdeczne podziękowania i życzymy opieki Opatrzności Bożej na dalszej drodze kapłańskiego życia i posługiwania. Serdecznie polecamy też ks. Henryka i ks. Zdzisława wdzięcznej modlitwie wszystkich Parafian i Przyjaciół Opatrzności Bożej.

• Z serdecznym żalem zawiadamiamy, że zmarła w ostatnim tygodniu Mama ks. Zdzisława Pańszczyka. Pogrzeb odbył się w stronach rodzinnych ks. Zdzisława. Przyzywając wstawiennictwa Świętej Bożej Rodzicielki, modlimy się o Boże miłosierdzie dla śp. Zofii Pańszczyk. Polecamy zarówno śp. Mamę, jak i ks. Zdzisława, życzliwej pamięci i modlitwie parafian.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszach św. pogrzebowych śp. Danutę Czajkowską, śp. Adasia Wachulskiego i śp. Marię Florentynę Stawida . Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz