• Dziś o 16 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Spotkanie dla rodziców odbędzie się 28 lutego o 19.

 Dziś o 16 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w kaplicy Matki Bożej.

W najbliższy poniedziałek modlitwa wypominkowa o 17, po niej Msza św. w intencji osób polecanych w Wypominkach.

Od najbliższego poniedziałku zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy. Adoracja odbywać się będzie we wszystkie poniedziałki godzinę przed i po wieczornej Mszy św. W najbliższy poniedziałek, ze względu na Wypominki, tylko po Mszy św.!

• W najbliższy czwartek Caritas parafialna rozdzielać będzie paczki z pomocą żywnościową dla ubogich parafian przy wejściu do dolnego kościoła, w godzinach 9-10.30 i 17-18.

• Msza św. w intencji dzieci nienarodzonych w najbliższą sobotę o 8.

• Rozpoczął się Wielki Post. Wielkopostne nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszach św. o 8 i 18, dla dzieci zaś o 17.15. Gorzkie Żale – w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.

Jak co roku, w kaplicy Matki Bożej, znajdziemy wyłożoną Księgę Trzeźwości. Serdecznie zachęcamy do podejmowania wielkopostnych zobowiązań trzeźwościowych.

• W naszej parafii od 1 lipca 2017 r. modli się Róża Różańcowa Rodziców pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi. Szczegółowe informacje o tym niezwykłym dziele rozwijającym się w Polsce znajdziemy na stronie www.rozaniecrodzicow.pl  . Wszystkich  rodziców zapraszamy do  Różańca Rodziców za Dzieci. Zapisy do kolejnych Róż Różańcowych Rodziców u p. Hani tel.505 732 240.

• POST - czy tylko na Facebooku? Wszystkich studentów serdecznie zapraszamy na spotkanie o sensie i sposobach praktykowania postu w niedzielę 18 lutego po Mszy Św. akademickiej do salki św. Wojciecha przy dolnym kościele.

 Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

 W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszach św. pogrzebowych śp. Ewę Kapela, śp. Stefana Jakubowskiego i śp. Zenona Piotra Sobotę. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.