• Dziś, w ostatnią niedzielę miesiąca o godzinie 16, zapraszamy osoby tworzące Wspólnotę Żywego Różańca oraz tych, którzy cenią sobie modlitwę różańcową i pragną włączyć się do tej Wspólnoty.

 Caritas parafialna rozprowadza świece wielkanocne. Całkowity dochód z tych świec przeznaczony jest na pomoc dla osób ubogich i potrzebujących w naszej parafii.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się 28 lutego o 19.

W tym tygodniu przypada: pierwszy czwartek miesiąca – Godzina święta o 17; pierwszy piątek miesiąca – nabożeństwa po Mszy o 8 i 18; pierwsza sobota miesiąca – nabożeństwo maryjne po Mszy św. o 8. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi rano w czasie Mszy św. i po południu: dzieci od 16.30, dorośli od 17.30 do 24.

• Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja eucharystyczna od końca Mszy św. o 13.15 do Gorzkich Żali. O 15 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

• W każdy poniedziałek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Adoracja odbywać się będzie godzinę przed i po wieczornej Mszy św.

• Chór rozpoczął próby przed Wielkim Tygodniem. Wszystkich chętnych zapraszamy w najbliższą sobotę po wieczornej mszy świętej na chór (wejście od strony witraży).

Rozpoczął się Wielki Post. Wielkopostne nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszach św. o 8 i 18, dla dzieci zaś o 17.15(w pierwszy piątek miesiąca po Mszy św. o 17). Gorzkie Żale – w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.

• Jak co roku, w kaplicy Matki Bożej, znajdziemy wyłożoną Księgę Trzeźwości. Serdecznie zachęcamy do podejmowania wielkopostnych zobowiązań trzeźwościowych!

• W naszej parafii od 1 lipca 2017 r. modli się Róża Różańcowa Rodziców pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi. Szczegółowe informacje o tym niezwykłym dziele rozwijającym się w Polsce znajdziemy na stronie www.rozaniecrodzicow.pl  . Wszystkich  rodziców zapraszamy do  Różańca Rodziców za Dzieci. Zapisy do kolejnych Róż Różańcowych Rodziców u p. Hani tel.505 732 240.

 Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

 W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszach św. pogrzebowych śp. Włodzimierza Fronczaka i śp. Joannę Wilkołek. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.