• Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracja eucharystyczna od końca Mszy św. o 13.15 do Gorzkich Żali. O 15 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 Dziś, po Mszy wieczornej, Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu. Będziemy uwielbiać Boga słowem, pieśnią i ciszą. Po adoracji będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej.

Caritas parafialna rozprowadza świece wielkanocne. Całkowity dochód z tych świec przeznaczony jest na pomoc dla osób ubogich i potrzebujących w naszej parafii.

Zapraszamy wszystkich potrzebujących takiej pomocy na spotkania z prawnikiem, który będzie, w miarę możliwości (nie dotyczy to spraw toczących się przed sądem), udzielał bezpłatnych porad prawnych osobom niezamożnym. Zapisy 7.02 (środa) w bibliotece parafialnej w godzinach 16 - 17.30.

• Chór rozpoczął próby przed Wielkim Tygodniem. Wszystkich chętnych zapraszamy w najbliższy piątek po Drodze Krzyżowej na chór (wejście od strony witraży).

• Tradycją już jest, że w Niedzielę Wielkanocną Urząd Dzielnicy organizuje śniadanie dla samotnych i ubogich. W tym roku również serdecznie zapraszamy w dniu 01 kwietnia  br. (niedziela) na godzinę 10.15  na Śniadanie (XLVIII LO im. E. Dembowskiego przy ul. Barskiej 32). W programie m. innymi: po mszy świętej o godz.9.00 w Kościele Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny na placu Narutowicza przejście do budynku przy ulicy Barskiej, śniadanie wielkanocne w obecności władz dzielnicy Ochota (poświęcenie pokarmów, dzielenie się jajkiem, barszczyk biały, wędliny, sałatka, śledziki, ciasta, herbata, kawa, napoje, recital gitarowo - wokalny), paczki dla gości.  By świętować z nami należy odebrać zaproszenia, które będą  dystrybuowane  w Fundacji Pomocy Społecznej Eva przy ul. Białobrzeskiej 5 w terminie 19/24 marca (tel. 22 659 15 08, 605 252 440).

 W każdy poniedziałek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Adoracja odbywać się będzie godzinę przed i po wieczornej Mszy św.

• Jak co roku, w kaplicy Matki Bożej, znajdziemy wyłożoną Księgę Trzeźwości. Serdecznie zachęcamy do podejmowania wielkopostnych zobowiązań trzeźwościowych!

• W naszej parafii od 1 lipca 2017 r. modli się Róża Różańcowa Rodziców pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi. Szczegółowe informacje o tym niezwykłym dziele rozwijającym się w Polsce znajdziemy na stronie www.rozaniecrodzicow.pl  . Wszystkich  rodziców zapraszamy do  Różańca Rodziców za Dzieci. Zapisy do kolejnych Róż Różańcowych Rodziców u p. Hani tel.505 732 240.

 Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

 W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej śp. Jadwigę Marczak. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.