• W najbliższą sobotę 17 marca kolejny raz spotkamy się w ramach Misji „Jesteśmy Razem” na modlitwie (od 16, w górnym kościele, przed Najświętszym Sakramentem i na Mszy św. o 18) oraz przy kawie i ciastku (od 15 do 17 w dolnym kościele). Zapraszamy wszystkich parafian, szczególnie zaś osoby starsze i samotne. Tego dnia też odwiedzimy wielu chorych parafian w ich domach. Jak zawsze prosimy o pomoc w przygotowaniu ciast do kawiarenki (lista zgłoszeń w zakrystii), zachęcamy też do zgłaszania chorych czy samotnych, którzy pragnęliby przyjąć wizytę naszych wolontariuszy w domu (zapisy w zakrystii i kancelarii w poniedziałek). Zapraszamy też do zgłaszania się wszystkich, którzy jako wolontariusze, chcieliby pomóc.

 Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w najbliższą sobotę o 8.

Caritas parafialna rozprowadza świece wielkanocne. Całkowity dochód z tych świec przeznaczony jest na pomoc dla osób ubogich i potrzebujących w naszej parafii.

Za tydzień rozpoczynamy nasze Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je dla nas ks. Jacek Kucharski, wykładowca UKSW. Nauki rekolekcyjne w niedzielę na wszystkich Mszach św. w górnym kościele. W poniedziałek, wtorek i środę na Mszach św. o 7, 8, 9.30, 18 i 19.30. Okazja do spowiedzi na wszystkich Mszach św.

• Chór rozpoczął próby przed Wielkim Tygodniem. Wszystkich chętnych zapraszamy w najbliższy piątek po Drodze Krzyżowej na chór (wejście od strony witraży).

• Tradycją już jest, że w Niedzielę Wielkanocną Urząd Dzielnicy organizuje śniadanie dla samotnych i ubogich. W tym roku również serdecznie zapraszamy w dniu 01 kwietnia  br. (niedziela) na godzinę 10.15  na Śniadanie (XLVIII LO im. E. Dembowskiego przy ul. Barskiej 32). W programie m. innymi: po mszy świętej o godz.9.00 w Kościele Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny na placu Narutowicza przejście do budynku przy ulicy Barskiej, śniadanie wielkanocne w obecności władz dzielnicy Ochota (poświęcenie pokarmów, dzielenie się jajkiem, barszczyk biały, wędliny, sałatka, śledziki, ciasta, herbata, kawa, napoje, recital gitarowo - wokalny), paczki dla gości.  By świętować z nami należy odebrać zaproszenia, które będą  dystrybuowane  w Fundacji Pomocy Społecznej Eva przy ul. Białobrzeskiej 5 w terminie 19/24 marca (tel. 22 659 15 08, 605 252 440).

 W każdy poniedziałek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Adoracja odbywać się będzie godzinę przed i po wieczornej Mszy św.

• W naszej parafii od 1 lipca 2017 r. modli się Róża Różańcowa Rodziców pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi. Szczegółowe informacje o tym niezwykłym dziele rozwijającym się w Polsce znajdziemy na stronie www.rozaniecrodzicow.pl  . Wszystkich  rodziców zapraszamy do  Różańca Rodziców za Dzieci. Zapisy do kolejnych Róż Różańcowych Rodziców u p. Hani tel.505 732 240.

 Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.