• Rozpoczynamy nasze Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je dla nas ks. dr Jacek Kucharski, wykładowca biblistyki w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu. Nauki rekolekcyjne w niedzielę na wszystkich Mszach św. w górnym kościele. W poniedziałek, wtorek i środę na Mszach św. o 7, 8, 9.30, 18 i 19.30. Okazja do spowiedzi na wszystkich Mszach św.

 W najbliższy poniedziałek modlitwa wypominkowa o 17, po niej Msza św. w intencji osób polecanych w Wypominkach.

W czwartek 22 marca Caritas Parafialna rozprowadzać będzie wśród potrzebujących żywnościowe paczki świąteczne (od 9 do 11 i od 17 do 18 w wejściu do dolnego kościoła od strony przedszkola).

W najbliższy piątek (23 marca) po wieczornej Mszy św. przejdziemy ulicami Parafii z rozważaniami Drogi Krzyżowej. Serdecznie zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tym nabożeństwie.

• Msza św. w intencji dzieci nienarodzonych w najbliższą sobotę o 8.

• Przed świętami, 24 marca, pragniemy dotrzeć z sakramentami spowiedzi i komunii św. do parafian, którzy z powodu wieku czy choroby nie mogą sami przyjść do kościoła. Prosimy o zgłaszanie takich osób w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

 Za tydzień Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej. Obrzęd poświęcenia palm wielkanocnych na każdej Mszy św. Tego dnia Msze św. tylko w górnym kościele.

• Już niedługo Wielki Tydzień. Nabożeństwa w Wielki Czwartek i Wielki Piątek o godz. 19, w Wielką Noc (z soboty na niedzielę) o 20. Serdecznie zachęcamy całe rodziny, wszystkich Parafian i Przyjaciół Opatrzności, do uczestnictwa w tych najważniejszych celebracjach roku liturgicznego. Szczegółowy plan w Verbum za tydzień.

• W każdy poniedziałek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Adoracja odbywać się będzie godzinę przed i po wieczornej Mszy śwe.

• Zapraszamy 14 kwietnia na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Zapisy i szczegóły u p. Ewy tel. 507576446 lub 790268717.

 Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

 W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszach św. pogrzebowych śp. Stanisława Weremczuka, śp. Danutę Rotmil, śp. Krystynę Denkiewicz, śp. Wandę Nojszewską i śp. Janinę Pawłowską. Wieczny odpoczynek racz Im dać Pani.