• Dziś Niedziela Palmowa – Meki Pańskiej. Obrzęd poświęcenia palemek wielkanocnych na każdej Mszy św. Dziś Msze św. tylko w górnym kościele.

 Caritas parafialna rozprowadza dziś przed każdą Mszą św. palemki wielkanocne. Całkowity dochód przeznaczony zostanie, jak co roku, na wsparcie osób potrzebujących z naszej parafii.

Dziś, w ostatnią niedzielę miesiąca o 16, zapraszamy osoby tworzące Wspólnotę Żywego Różańca oraz tych, którzy cenią sobie modlitwę różańcową i pragną włączyć się do tej Wspólnoty.

• Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego to także pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o 13.15 do Różańca.

• Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów i niesienia emblematów religijnych na Rezurekcji w poranek Wielkanocny. Zbiórka o godz. 5.40 w salce obok dolnego kościoła. Na zgłoszenia czeka do Wielkiej Soboty s. Maristella.

• Na nowo podejmujemy w każdą niedzielę (o 17.15) Różaniec w intencji Ojczyzny. Serdecznie polecamy go wszystkim, którym leży na sercu nasze dobro wspólne, niezależnie od poglądów politycznych.

• Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. wg porządku niedzielnego. W tym dniu nie będzie poniedziałkowej adoracji Najświętszego Sakramentu.

 Zapraszamy na Katechezy dla dorosłych, odbywające się w środy, po wieczornej Mszy św. Najbliższa katecheza 04.04.

• Zapraszamy 14.04 na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Zapisy i szczegóły u p. Ewy tel. 507576446 lub 790268717.

Zapraszamy wszystkie dzieci na wycieczkę - pielgrzymkę autokarową do Gietrzwałdu. Wyjazd 21 kwietnia o godz. 7.00 powrót o godz. 19.00. Cena 45 zł. Może jechać również osoba dorosła. Zgłoszenia u siostry Majelli i s.Maristelli.

• Jesteśmy na Facebooku. Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszego profilu www.facebook.com/BozaOpatrznosc.

 Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

 W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszach św. pogrzebowych  śp. Mieczysławę Bursę i śp. Dariusza Siatkowskiego. Wieczny odpoczynek racz Im dać Pani.