• Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego to także pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu dziś po Mszy św. o 13.15 do Różańca.

 Na nowo podejmujemy w każdą niedzielę (o 17.15) Różaniec w intencji Ojczyzny. Serdecznie polecamy go wszystkim, którym leży na sercu nasze dobro wspólne, niezależnie od poglądów politycznych.

Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. wg porządku niedzielnego. W tym dniu nie będzie poniedziałkowej adoracji Najświętszego Sakramentu.

• Zapraszamy wszystkich potrzebujących takiej pomocy na spotkanie z prawnikiem, który będzie, w miarę możliwości (nie dotyczy to spraw toczących się przed sądem), udzielał bezpłatnych porad prawnych osobom niezamożnym. Zapisy 04.04 (środa) w bibliotece parafialnej w godzinach 16 - 17.30.

• Zapraszamy na Katechezy dla dorosłych, odbywające się w środy, po wieczornej Mszy św. Najbliższa katecheza 04.04.

• W tym tygodniu przypada: pierwszy czwartek miesiąca – Godzina święta o 17.00; pierwszy piątek miesiąca – nabożeństwa po Mszy o 8 i 18.00; pierwsza sobota miesiąca – nabożeństwo maryjne po Mszy św. o 8.00. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi rano w czasie Mszy św. i po południu: dzieci od 16.30, dorośli od 17.30 do 24.

 Przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego składane będą w naszej parafii 9 kwietnia podczas Mszy św. o 18. Prosimy przynieść świece.

• Zapraszamy 14.04 na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Zapisy i szczegóły u p. Ewy tel. 507576446 lub 790268717.

• Jesteśmy na Facebooku. Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszego profilu www.facebook.com/BozaOpatrznosc.

 Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

 W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszach św. pogrzebowych  śp. Janinę Leszczyńską i śp. Teresę Dymińską. Wieczny odpoczynek racz Im dać Pani.