• Dziś odbędzie się przedwakacyjne spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich o 16 w kaplicy Matki Bożej.

 W najbliższy poniedziałek (18.06) o 17 modlitwa wypominkowa. Msza św. zbiorowa w intencji naszych bliskich zmarłych o 18. Tego dnia adoracja Najświętszego Sakramentu tylko po Mszy św. wieczornej do 20.

W najbliższy czwartek (21.06) Caritas parafialna rozprowadzać będzie wśród potrzebujących paczki żywnościowe od 9 do 11 i od 17 do 18 (w wejściu do dolnego kościoła od strony przedszkola).

• W sobotę (23.06) zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą różańcową w intencji naszej Ojczyzny w 100-tną rocznicę odzyskania niepodległości. Początek o godzinie 14. Szczegóły na plakacie.

• Także w najbliższą sobotę na Mszy św. o 8 modlić się będziemy w intencji dzieci nienarodzonych.

• W pierwszy piątek miesiąca 6 lipca 2018 ks. Jacek zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy na Jasną Górę. Zapisy u p. Ewy 507576446 lub 790268717.

• W czerwcu nabożeństwa eucharystyczne („czerwcowe”) w dni powszednie po wieczornej Mszy św., w niedziele o 17.30.

 

• W związku ze zbliżającą się 40 rocznicą konsekracji naszego kościoła (08.12.2019) i obecności wizerunku Matki Bożej w naszej kaplicy, jako parafianie chcemy wystąpić do naszego Arcybiskupa, Kardynała Kazimierza Nycza, z prośbą o wyrażenie zgody na koronację tego słynącego łaskami Obrazu. Zbieramy świadectwa łask wyproszonych przed obliczem naszej Matki. Świadectwa można przekazać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie pod numerem 530-203-095 lub pozostawić spisane w zakrystii (prosimy pamiętać o podpisaniu świadectwa i pozostawieniu kontaktu do siebie).

• Jesteśmy na Facebooku. Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszego profilu www.facebook.com/BozaOpatrznosc

 Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

• W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej śp. Grzegorza Majewskiego, śp. Irenę Kilińską i śp. Jana Przybyłka. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.