• Dziś, w ostatnią niedzielę miesiąca, o godzinie 16 w dolnym kościele, zapraszamy osoby tworzące Wspólnotę Żywego Różańca oraz tych, którzy cenią sobie modlitwę różańcową i pragną włączyć się do tej Wspólnoty.

 W czerwcu nabożeństwa eucharystyczne („czerwcowe”) w dni powszednie po wieczornej Mszy św., w niedziele o 17.30.

Za tydzień 1 niedziela miesiąca – adoracja eucharystyczna od Mszy św. o 13.15 do wieczornej modlitwy różańcowej.

• W lipcu i sierpniu Msze św. wieczorne codziennie o 19. Nie ma innych zmian w planie Mszy św.

• Od 1 lipca wznawiamy niedzielną modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny. W okresie wakacji zapraszamy na 18.15.

• W pierwszy piątek lipca (06.2018) ks. Jacek zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy na Jasną Górę. Zapisy u p. Ewy 507576446 lub 790268717.

• W związku ze zbliżającą się 40 rocznicą konsekracji naszego kościoła (08.12.2019) i obecności wizerunku Matki Bożej w naszej kaplicy, jako parafianie chcemy wystąpić do naszego Arcybiskupa, Kardynała Kazimierza Nycza, z prośbą o wyrażenie zgody na koronację tego słynącego łaskami Obrazu. Zbieramy świadectwa łask wyproszonych przed obliczem naszej Matki. Świadectwa można przekazać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie pod numerem 530-203-095 lub pozostawić spisane w zakrystii (prosimy pamiętać o podpisaniu świadectwa i pozostawieniu kontaktu do siebie).

• Jesteśmy na Facebooku. Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszego profilu www.facebook.com/BozaOpatrznosc

 Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

• W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej śp. Irenę Siek i śp. Krystynę Krzysztoszek. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.