• Dziś 1 niedziela miesiąca – adoracja eucharystyczna od Mszy św. o 13.15 do wieczornej modlitwy różańcowej (o 18.15).

 W lipcu i sierpniu Msze św. wieczorne codziennie o 19. W wakacyjne niedziele Msze św. tylko w górnym kościele. Nie ma innych zmian w planie Mszy św. na okres wakacji!

Od 1 lipca wznawiamy niedzielną modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny. W okresie wakacji zapraszamy na 18.15.

• W tym tygodniu przypada: pierwszy czwartek miesiąca – Godzina Święta o 18.00; pierwszy piątek miesiąca – nabożeństwa po Mszy o 8.00 i 19.00; pierwsza sobota miesiąca – nabożeństwo po Mszy św. o godz. 8.00.

• W pierwszy piątek okazja do spowiedzi w czasie porannych Mszy św. i wieczorem od 18.30 do 22.00. Do 22.00 będzie też trwała adoracja eucharystyczna.

• W pierwszy piątek lipca ks. Jacek zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy na Jasną Górę. Zapisy u p. Ewy 507576446 lub 790268717.

• Z żalem zawiadamiamy, że decyzją władz kościelnych ks. Wojciech Janyga kończy w te wakacje pracę w naszej parafii. Za lata gorliwej kapłańskiej służby składamy ks. Wojciechowi serdeczne podziękowania i życzymy opieki Opatrzności Bożej na dalszej drodze kapłańskiego życia i posługiwania. Serdecznie polecamy też ks. Wojciecha wdzięcznej modlitwie wszystkich Parafian i Przyjaciół Opatrzności Bożej.

• W związku ze zbliżającą się 40 rocznicą konsekracji naszego kościoła (08.12.2019) i obecności wizerunku Matki Bożej w naszej kaplicy, jako parafianie chcemy wystąpić do naszego Arcybiskupa, Kardynała Kazimierza Nycza, z prośbą o wyrażenie zgody na koronację tego słynącego łaskami Obrazu. Zbieramy świadectwa łask wyproszonych przed obliczem naszej Matki. Świadectwa można przekazać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie pod numerem 530-203-095 lub pozostawić spisane w zakrystii (prosimy pamiętać o podpisaniu świadectwa i pozostawieniu kontaktu do siebie).

• Jesteśmy na Facebooku. Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszego profilu www.facebook.com/BozaOpatrznosc

 Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

• W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy na Mszy św. pogrzebowej śp. Marię Surwiłło-Rucką i śp. Helenę Klukowską. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.