Nabożeństwo Nieszporów - dziś o godz. 18.30

28 lipca, we wtorek, 10. rocznica śmierci ks. prałata Romualda Kołakowskiego. Msza św. w Jego intencji o godz. 8.00.

Niech udział w tej Eucharystii i przyjęta Komunia św. będa wyrazem wdzięczności dla założyciela parafii i budowniczego kościoła.

I sobota miesiąca - Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 8.00

1 sierpnia, w sobotę, 71. Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Zachęcamy do gorącej modlitwy w intencji Ojczyzny, o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla żyjących powstańców oraz nagrodę nieba dla poległych i zmarłych. 

Zapraszamy na pieszą Warszawską Akademicką Pielgrzymkę Metropolitarną na Jasną Górę, która odbędzie się od 5 do 14 sierpnia pod hasłem "Badźcie stróżami poranka". Zapisy od 1 do 4 sierpnia w krużgankach kościoła św. Anny na Krakowskim Przedmieściu. 

Informacja o pielgrzymkach do Częstochowy na stronie Archidiecezji Warszawskiej.

W SIERPNIU Msze św. w tygodniu odprawiamy o godz. 7.00, 8.00 i 19.00 (nie będzie Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00). W niedziele zaś Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00 i 19.00 – tylko w górnym kościele (nie będzie Mszy św. o godz. 13.15 i 18.00).

Przypominamy o modlitwie różańcowej, którą prowadzą Koła Żywego Różańca w naszej świątyni w wakacyjne dni powszednie o godz. 18.25. ZAPRASZAMY NA TĘ MODLITWĘ WSZYSTKICH.

Podajemy kontakt do parafialnej grupy wolontariatu na Światowe Dni Młodzieży Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod który można zgłaszać adresy osób mogących przyjąć młodzież w czasie Światowych Dni Młodzieży (20-25 lipca 2016 r.).

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

Ostatnio modliliśmy się na Mszy św. pogrzebowej za śp. Józefa Kowalskiego i śp. Stanisławę Kopeć.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie ....

Przypominamy, że nie zawsze strój swobodny jest strojem godnym miejsca świętego, jakim jest kościół.