Msza św. godz.10.30 ks. Henryk  ściagnij i wysłuchaj

W przyszłą niedzielę, 13 września, na Mszy św. o godz. 12.00 odprawianej w dolnym kościele, prosić będziemy o Boże błogosławieństwo dla wszystkich uczniów i pobłogosławimy ich przybory szkolne. 

W najbliższy czwartek - 10 września - s. Maristella zaprasza Bielanki i dziewczynki chcace dołaczyć do tej grupy. Spotkanie w Sali św. Jadwigi o godz. 18.00 

We wtorek - 8 września święto Narodzienia NMP.

w sobotę - wspomnienie Imienia Najświętszej Maryi Panny, ustanowione na podziękowanie Panu Bogu i Matce Przenajświętszej za zwycięstwo odniesione przez króla Jana III Sobieskiego pod Wideniem nad Turkami w 1683r.

 

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 06.09.2015 r.

Za nami początek roku szkolnego. W przyszłą niedzielę, 13 września, na Mszy św. o godz. 12.00 odprawianej w dolnym kościele, prosić będziemy o Boże błogosławieństwo dla wszystkich uczniów i pobłogosławimy ich przybory szkolne. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Uczniów zapraszamy z tornistrami!

W najbliższy czwartek - 10 września - s. Maristella zaprasza Bielanki i dziewczynki chcace dołaczyć do tej grupy. Spotkanie w Sali św. Jadwigi o godz. 18.00 

Od dziś wracamy do zwykłego planu Mszy św. - a więc wracają niedzielne Msze św. w dolnym kościele o godz. 10.30 i 12.00, niedzielna Msza św. o godz.13.15, zaś wieczorne Msze św. będa odprawiane o godz.18.00 

W wejściu do dolnego kościoła (od strony przedszkola) można obejrzeć kilka pamiątek po śp. Księdzu Prałacie Romualdzie Kołakowskim - pierwszym proboszczu i budowniczym naszej parafii.

Przypominamy o modlitwie różańcowej, którą prowadzą Koła Żywego Różańca w naszej świątyni w wakacyjne dni powszednie o godz. 18:25. Zapraszamy na tę modlitwę wszystkich!

Podajemy kontakt do parafialnej grupy wolontariatu na Światowe Dni Młodzieży Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod który można zgłaszać adresy osób mogących przyjąć młodzież w czasie Światowych Dni Młodzieży (20-25 lipca 2016 r.).

Przypominamy, że jesteśmy na facebooku – opatrznoscboza.waw.pl adres taki sam jak na www. Zapraszamy.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

We wtorek - 8 września święto Narodzienia NMP.

w sobotę - wspomnienie Imienia Najświętszej Maryi Panny, ustanowione na podziękowanie Panu Bogu i Matce Przenajświętszej za zwycięstwo odniesione przez króla Jana III Sobieskiego pod Wideniem nad Turkami w 1683r. Naszą obecność na Mszy św. w tym dniu potraktujmy jako nasz prezent imieninowy dla Matki Bożej i dar wdzięczności względem Niej za ocalenie Polski i Europy przez inwazja islamu.