Msza św. 20.09.2015r. godz. 8.00 (homilia ks. Paweł Gwiazda) ściagnij i wysłuchaj

Wznawiamy spotkania biblijne Patrzeć na Słowo.  Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek 29 września o 19.30 w salce AA w dolnym kościele. 

Wszystkich mężczyzn, a zwłaszcza członków drużyny różancowej, zainteresowanych pogłębianiem swej wiary w Boga w dobrym towarzystwie zapraszamy na spotkania grupy GEDEON. Pierwsze spotkanie w środę 30 września o godz. 19.15 w dolnym kościele. 

Od czwartku (1 października) do soboty w naszej parafii NABOŻEŃSTWO CZTERDZIESTOGODZINNE - CAŁODZIENNA ADORACJA PANA JEZUSA W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE (rozpoczyna się po porannych a kończy przed wieczorną Mszą św.) W piątek adoracja do 24.00

1 października godz. 18.00 Msza św.inauguracyjna dla Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

 XXVI Niedziela Zwykła 27.09.2015r.

Wznawiamy spotkania biblijne Patrzeć na Słowo. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odkryć Słowo Boże w swoim życiu, jako prawdziwy skarb. Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek 29 września o 19.30 w salce AA w dolnym kościele.

Wszystkich mężczyzn, a zwłaszcza członków drużyny różancowej, zainteresowanych pogłębianiem swej wiary w Boga w dobrym towarzystwie zapraszamy na spotkania grupy GEDEON. Pierwsze spotkanie w środę 30 września o godz. 19.15 w dolnym kościele. W programie m.in mini-wykład "Czerwona pustynna burza" o powstaniu i głównych założeniach islamu.

Od czwartku (1 października) do soboty w naszej parafii NABOŻEŃSTWO CZTERDZIESTOGODZINNE - CAŁODZIENNA ADORACJA PANA JEZUSA W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE (rozpoczyna się po porannych a kończy przed wieczorną Mszą św.) W piątek adoracja do 24.00

1 października godz. 18.00 Msza św.inauguracyjna dla Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego - zapraszamy szczególnie wszystkich pracowników nauki i studentów.

2 października - I Piątek - okazja do spowiedzi rano od 6.30 do 8.30 i wieczorem od godz. 16.30 do 24.00. Dzieci zapraszamy na Mszę św. na godzinę 17.00

Dzielnicowy ośrodek kultury zaprasza semiorów na koncert Eleni - 2 października o godz. 12.00 w auli Technikum nr 7, ul. Szczęśliwicka 56. Bezpłatne wejściówki można odebrać 30 września 0d 10.00 do 13.00 w bibliotece "Przystanek książka" przy ul. Grójeckiej 42.

3 października - I SOBOTA - nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 8.00

W PAŹDZIERNIKU zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Dorosłych w dni powszednie po wieczornej mszy św. (około 18.40), w niedzielę o 17.15 Dzieci od poniedziałku do czwartku o godz. 17.15

Od 1 października przyjmujemy intencje mszalne na I kwartał 2016r. Zapraszamy do kancelarii i do zakrystii (po Mszach św.).

Podajemy kontakt do parafialnej grupy wolontariatu na Światowe Dni Młodzieży Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod który można zgłaszać adresy osób mogących przyjąć młodzież w czasie Światowych Dni Młodzieży (20-25 lipca 2016 r.).

Przypominamy, że jesteśmy na facebooku – opatrznoscboza.waw.pl adres taki sam jak na www. Zapraszamy.

Ostatnio modliliśmy się na Mszy św. pogrzebowej za śp. Ryszarda Kowalczyka, śp. Michała Bagińskiego, śp. Franciszka Tarnawskiego Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.