Msza św. godz. 10.30 (ks. Paweł Gwiazda) ściagnij i wysłuchaj

22.10 czwartek, to ogólnopolski dzień dziękczynienia członków Żywego Różańca za to dzieło w Polsce i modlitwa o beatyfikację założycielki Sługi Bożej Pauliny Jaricot. 

Zapraszamy wszystkich do udziału w adoracji Pana Jezusa i modlitwie różańcowej od godziny 9.00 do 13.00 Wszystkich, którzy pragną poznawać ideę Żywego Różańca zapraszamy na spotkania w każdą drugą niedzielę miesiąca. 

W czwartek w dolnym kościele można uzyskać pomoc Caritas o godz. 9.00 - 9.00 i 16.00-17.30. 

W październiku zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Dorosłych w dni powszednie po wieczornej Mszy św. (około 18.40) w niedzielę o 17.15. Dzieci od poniedziałku do czwartku o godz. 17.15

 

29 Niedziela Zwykła 18.10.2015

Dziś o godz. 16.00 św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Zaś w środę spotkanie formacyjne dla rodziców (o 19.30 w dolnym kościele).

Dziś też spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w kaplicy Matki Bożej o godz. 16.00

22.10 czwartek, to ogólnopolski dzień dziękczynienia członków Żywego Różańca za to dzieło w Polsce i modlitwa o beatyfikację założycielki Sługi Bożej Pauliny Jaricot. Zapraszamy wszystkich do udziału w adoracji Pana Jezusa i modlitwie różańcowej od godziny 9.00 do 13.00 (szczegóły na plakacie). Św. Jan Paweł II napisał ("Różaniec jest jednocześnie medytacją i prośbą. (...) W Różańcu błagamy Maryję (...) a Ona staje przed Ojcem, który obdarzył Ją pełnią łaski, i przed Synem zrodzonym z Jej łona, modląc się z nami i za nas" (RVM16). Wszystkich, którzy pragną należeć, poznawać i pogłębiać ideę Żywego Różańca i modlitwy różańcowej, zapraszamy na spotkania w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 16.00 w dolnym kościele.

W czwartek w dolnym kościele można uzyskać pomoc Caritas o godz. 9.00 - 9.00 i 16.00-17.30. Zapraszamy też chętnych do służby wolontariatu w Caritasie.

W sobotę Msza św. w intencji dzieci nienarodzonych i ich rodziców o godz. 8.00

W październiku zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Dorosłych w dni powszednie po wieczornej Mszy św. (około 18.40) w niedzielę o 17.15. Dzieci od poniedziałku do czwartku o godz. 17.15

Przyjmujemy intencje mszalne na I kwartał 2016r. Zapraszamy do kancelarii i do zakrystii (po Mszach św.)

A Ty, jakie słyszysz głosy? - wraz z księżmi i siostrami ze Wspólnoty Emmanuel zapraszamy wszystkich młodych ludzi (18 - 30 lat) na spotkania mające pomóc w odczytaniu swej drogi życiowej, zwłaszcza jeśli gdzieś tam w głowie kołacze się pytanie o kapłaństwo lub życie zakonne. Z radością i odwagą chcemy razem wsłuchiwać się w głos Pana Boga. Pierwsze z cyklu 4 spotkań zatytułowane: Jak wybrać, żeby się nie pomylić? - rozpocznie się w piątek 23 października o godz. 18.00 w domu rekolekcyjnym przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie (skończymy w sobotę 24.10 ok. godz. 18.00, nocleg przewidziany na miejscu). Zgłoszenia na te spotkania i wszelkie pytania z nimi związane prosimy kierować do ks. Wojciecha Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podajemy kontakt do parafialnej grupy wolontariatu na Światowe Dni Młodzieży Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod który można zgłaszać adresy osób mogących przyjąć młodzież w czasie Światowych Dni Młodzieży (20-25 lipca 2016 r.).

Przypominamy, że jesteśmy na facebooku – opatrznoscboza.waw.pl adres taki sam jak na www. Zapraszamy.

Ostatnio modliliśmy się na Mszy św. pogrzebowej za

śp.Annę Wieliczko

śp. Helenę Kaniewską

śp. Beatę Sobesto

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.