• W poniedziałek (2 listopada) Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny – Msze św. zbiorowe, w intencjach wiernych polecanych w wypominkach jednorazowych jak w dzień powszedni, procesja żałobna, z modlitwą za naszych bliskich polecanych w wypominkach rocznych, po wieczornej Mszy św. (około 18.45).

 W intencjach wiernych polecanych w wypominkach rocznych modlić się będziemy też w każdy trzeci poniedziałek miesiąca (17.00 – wypominki, 18.00 Msza św.).

• Powstała w naszej parafii grupa formacyjna dla mężczyzn „Gedeon”. Najbliższe spotkanie - środa 4 listopada o godz. 19:15 w jednej z sal parafialnych. Spotkania prowadzi ks. Wojciech Janyga.

• Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na katechezy dla dorosłych. Ich tematem w tym roku będą zasady chrześcijańskiego życia duchowego. Spotkania – w każdą środę po Mszy św. i w dolnym kościele - prowadzi ks. proboszcz .

 Godzina Święta  – adoracja Najświętszego Sakramentu w I CZWARTEK MIESIĄCA w godz. 17.00-18.00.

• W I PIĄTEK MIESIĄCA okazja do spowiedzi św. od godz. 7.00 do 8.30 i od godz. 16.30 do 24.00. ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU po Mszy św. wieczornej do godz. 24.00 (w tym czasie możliwość rozmowy duchowej lub spowiedzi). Dodatkowa msza św, z udziałem dzieci o godz. 17.00

• W I SOBOTĘ MIESIĄCA Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 8.00.

• Za dwa tygodnie – 8 listopada – będziemy mogli na każdej Mszy św. dowiedzieć się więcej o Światowych Dniach Młodzieży w naszej parafii – odwiedzą nas wolontariusze pracujący przy przygotowaniach do ŚDM. Można będzie także zgłosić chęć przyjęcia na nocleg młodych pielgrzymów w czasie tego wydarzenia.

• Przyjmujemy już intencje mszalne na I kwartał 2016 r. Zapraszamy do kancelarii i do zakrystii (po Mszach św.).

• Zapraszamy do parafialnej grupy wolontariatu na Światowe Dni Młodzieży - szczegóły na stronie internetowej parafii: www.opatrznoscboza.waw.pl 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - pod tym adresem mogą się zgłaszać osoby mogące przyjąć młodzież w czasie Światowych Dni Młodzieży (20-25.07. 2016 r.).

 Przypominamy, że jesteśmy na facebooku – opatrznoscboza.waw.pl adres taki sam jak na www. Zapraszamy.

• Ostatnio modliliśmy się na Mszy św. pogrzebowej za śp. Zdzisława Jarosza i śp. Barbarę Adamowicz. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.